kandydatów

Etat Specjalista ds. kadr i płac

Firma: Sieć Badawcza Łukasiewicz - Instytut Przemysłu Organicznego miejsce pracy: Warszawa

Historia Sieć Badawcza Łukasiewicz - Instytutu Przemysłu Organicznego (Łukasiewicz-IPO) sięga roku 1947. Na przestrzeni tych kilkudziesięciu lat Instytut przeszedł kilka przekształceń organizacyjnych, a obecnie jest instytutem działającym w ramach Sieci Badawczej Łukasiewicz. Prowadzi badania naukowe, prace rozwojowe i wdrożeniowe dla przemysłu chemicznego, farmaceutycznego, zbrojeniowego i górnictwa. Opracowujemy technologie wytwarzania substancji biologicznie czynnych form użytkowych środków ochrony roślin, produktów biobójczych i leków weterynaryjnych. Zajmujemy się opracowywaniem technologii wytwarzania wyrobów zawierających materiały wybuchowe i ich zastosowaniem. Realizujemy kompleksowe prace w zakresie bezpieczeństwa środowiskowego i procesowego w przemyśle chemicznym. Prowadzimy działalność zgodnie z ISO 9001 oraz AQAP. Posiadamy akredytowane laboratoria badawcze, pracujące w systemie ISO/IEC 17025, AAALAC oraz zgodnie z zasadami Dobrej Praktyki Laboratoryjnej (DPL).

Więcej informacji na stronie www.ipo.lukasiewicz.gov.pl

Specjalista ds. kadr i płac
Miejsce pracy: Warszawa
Nr ref.: 9/2021/SpecKP/NK

określenie rodzaju pracy:

stanowisko: Specjalista ds. kadr i płac (pion wsparcia)

zakres zawodowy: pracownik administracji w zakresie obsługi kadrowo-płacowej (prawo pracy i ubezpieczeń
                                  społecznych oraz wynagrodzenia)

opis (zakres zadań):
  • kompleksowa obsługa kadrowo-płacowa (umowy o pracę, akta osobowe i pozostała dokumentacja personalna, w tym czas pracy, naliczanie wynagrodzeń, rejestr szkoleń i obsługa wniosków o udział w szkoleniu… itd.)
  • obsługa umów cywilnoprawnych (zlecenia, dzieło)
  • obsługa pracowników w zakresie ZFŚS
  • obsługa dokumentów zgłoszeniowych i rozliczeniowych ZUS
  • współpraca z instytucjami zewnętrznymi (ZUS, US, GUS i inne)
  • współpraca w sporządzaniu zestawień danych dotyczących spraw kadrowo-płacowych
  • współpraca przy przeprowadzaniu rekrutacji
  • nadzór nad obiegiem dokumentów w zakresie obsługi kadrowo-płacowej
oczekiwania wobec kandydatów:
  • wykształcenie wyższe kierunkowe (preferowane: administracja, prawo, zzl)
  • doświadczenie w zakresie obsługi kadrowo-płacowej min. 3 lata
  • znajomość obsługi systemów typu ERP (mile widziana znajomość simple.erp) oraz innych programów i portali związanych z obsługą kadrowo-płacową (w tym: Płatnik, PUE ZUS, portal GUS, POLon, portal PFRON)
  • znajomość programów pakietu Microsoft Office, w tym co najmniej średnia znajomość Excel
  • mile widziana znajomość języka angielskiego na poziomie min. B1
  • kontaktowość, otwartość na współpracę z ludźmi
oferujemy:
  • stabilne zatrudnienie w instytucji o wieloletniej tradycji naukowo-badawczej i ugruntowanej pozycji na rynku
  • zatrudnienie w ramach umowy o pracę w pełnym etacie
  • dobrą atmosferę pracy
  • fundusz socjalny i indywidualny pakiet medyczny
  • elastyczne godziny pracy
  • miejsce pracy:
  • Warszawa, ul. Annopol 6
Informacje dodatkowe:

W przypadku jakichkolwiek wątpliwości dodatkowe informacje można uzyskać pisząc na adres mailowy: rekrutacja@ipo.lukasiewicz.gov.pl.

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami. Osoby zakwalifikowane do rozmów rekrutacyjnych zostaną powiadomione o ich terminie telefonicznie lub mailowo.

Informacja o wyniku naboru zostanie opublikowana na stronie internetowej Łukasiewicz-IPO.Po zakończeniu rekrutacji lub upływie terminu przechowywania, zgodnie z klauzulą informacyjną poniżej, dokumenty zostaną komisyjnie zniszczone.

Przetwarzanie danych osobowych:
Prosimy o dopisanie w dokumentach aplikacyjnych następującej klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Sieć Badawczą Łukasiewicz - Instytut Przemysłu Organicznego z siedzibą w Warszawie (03-236) przy ul. Annopol 6 w celu przeprowadzenia niniejszego procesu rekrutacyjnego, oraz przyszłych procesów rekrutacyjnych*.”

* - jeżeli nie wyraża Pan/Pani zgody na udział w przyszłych procesach rekrutacyjnych, prosimy o przekreślenie tego fragmentu zapisu. Pozostawienie zapisu bez skreślenia oznacza wyrażenie zgody na przetwarzanie danych jednak nie dłużej niż przez okres trzech lat.

Zgoda na przetwarzanie danych osobowych, potwierdzona zamieszczeniem ww. oświadczenia, jest dobrowolna, ale jej brak skutkuje brakiem możliwości wzięcia udziału w jakimkolwiek procesie rekrutacji prowadzonym w Sieci Badawczej Łukasiewicz - Instytucie Przemysłu Organicznego i skutkuje niezwłocznym zniszczeniem przekazanych danych.

Klauzula informacyjna

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Sieć Badawcza Łukasiewicz - Instytut Przemysłu Organicznego z siedzibą w Warszawie (03-236) przy ul. Annopol 6.

Dane przekazywane są dobrowolnie i wyłącznie w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji w zakresie określonym w powyżej zamieszczonej zgodzie.

Zakres przetwarzanych danych osobowych nie może być inny niż określono w Rozporządzeniu Ministra Pracy i Polityki Społecznej z dnia 28.05.1996 w sprawie zakresu prowadzenia przez pracodawców dokumentacji w sprawach związanych ze stosunkiem pracy oraz sposobu prowadzenia akt osobowych pracownika (Dz. U. z dnia 08.05.2017 poz. 894, z późniejszymi zmianami).

Podstawę prawną przetwarzania Pani/Pana danych osobowych stanowi art. 6 ust. 1 lit. a i b) rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (Dz. Urz. UE L 119 z 05.04.2016 r.), tzw. RODO.

Przysługuje Pani/Panu prawo do żądania od Sieci Badawczej Łukasiewicz - Instytutu Przemysłu Organicznego dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz prawo do przenoszenia Pani/Pana danych, a także wniesienia skargi do organu nadzorczego.

Zgoda na przetwarzanie danych osobowych może być cofnięta w dowolnym momencie, bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

W sprawach dotyczących ochrony danych osobowych prosimy o kontakt listowny na adres ul. Annopol 6, 03-236 Warszawa lub za pośrednictwem poczty elektronicznej: odo@ipo.lukasiewicz.gov.pl

Pozostałe oferty pracy w firmie Sieć Badawcza Łukasiewicz - Instytut Przemysłu Organicznego
Etat Specjalista chemik w firmie: Sieć Badawcza Łukasiewicz - Instytut Przemysłu Organicznego miejsce pracy: Warszawa 22-11-2021
Etat Mł. specjalista ds. kadr i płac w firmie: Sieć Badawcza Łukasiewicz - Instytut Przemysłu Organicznego miejsce pracy: Warszawa 02-11-2021
Etat Specjalista ds. kadr i płac w firmie: Sieć Badawcza Łukasiewicz - Instytut Przemysłu Organicznego miejsce pracy: Warszawa 06-08-2021
Etat Kierownik Działu Zarządzania Projektami w firmie: Sieć Badawcza Łukasiewicz - Instytut Przemysłu Organicznego miejsce pracy: Warszawa 03-08-2021
Etat Specjalista ds. księgowości w firmie: Sieć Badawcza Łukasiewicz - Instytut Przemysłu Organicznego miejsce pracy: Warszawa 11-06-2021

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 08-06-2021
Wyświetleń: 210