kandydatów

Etat Marketing Manager - branża kosmetyczna

Firma: Klient portalu Praca.pl miejsce pracy: Warszawa

Ogłoszenie numer: 4915598, z dnia 2021-06-10

Klient portalu Praca.pl

Marketing Manager - branża kosmetyczna

Miejsce pracy: mazowieckie / Warszawa

Opis stanowiska

  • Przygotowanie i realizacja strategii marketingowej dla podległych marek
  • Tworzenie i kontrola budżetów marketingowych
  • Realizacja założonych planów marketingowych w oparciu o wykorzystanie różnorodnych kanałów komunikacyjnych
  • Koordynacja kampanii marketingowych
  • Opracowanie i implementacja strategii centralnej i dostosowanie jej do rynku lokalnego
  • Bieżąca analiza trendów, działań marketingowych i promocyjnych klientów i konkurencji
  • Współpraca z zewnętrznymi partnerami

Wymagania

  • Kilkuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Udokumentowane osiągnięcia w obszarach: Digital, Brand, Trade marketing
  • Doświadczenie w tworzeniu i implementacji strategii i budżetów marketingowych
  • Strategiczne spojrzenie na pozytywny wpływ marketingu na rozwój organizacji
  • Znajomość trendów i narzędzi mierzących efektywność działań
  • Doświadczenie w zarządzaniu projektami marketingowymi
  • Samodzielność, wielozadaniowość i pro-aktywność w działaniu
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego

Oferujemy

  • Pracę w polskiej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Umowę o pracę
  • Niezbędne narzędzia do wykonywanej pracy
  • Profesjonalne wdrożenie i wsparcie
  • Możliwość rozwoju