Etat Projektant Instalacji HVAC (Instalacje Chłodnicze, Grzewcze i Wentylacyjne)

Firma: Probon Serwis miejsce pracy: Tarczyn

Ogłoszenie numer: 4746639, z dnia 2021-06-10

Projektant Instalacji HVAC (Instalacje Chłodnicze, Grzewcze i Wentylacyjne)

Miejsce pracy: mazowieckie / Tarczyn

Opis stanowiska

  • Wykonywanie projektów koncepcyjnych, budowlanych oraz wykonawczych instalacji HVAC dla nowych i modernizowanych obiektów
  • Uczestnictwo w rozwiązywaniu problemów technicznych klienta na każdym etapie realizacji projektów
  • Przygotowanie i analiza techniczna dokumentacji oraz specyfikacji materiałowej

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe (Inżyniera Środowiska)
  • Znajomość oprogramowania branżowego: AutoCAD
  • Minimum roczne doświadczenie zawodowe w pracy na podobnym stanowisku samodzielność
  • Znajomość wytycznych i standardów w zakresie projektowania,
  • Pasja oraz prawdziwe zainteresowanie branżą,
  • Umiejętność bardzo dobrej organizacji pracy własnej
  • Elastyczność i umiejętność pracy w zespole
  • Samodyscyplina
  • Kreatywność, samodzielność

Oferujemy

  • Możliwość zrobienia uprawnień budowlanych w zakresie projektowania instalacji HVAC,
  • W codziennej pracy pełen pakiet narzędzi podstawowych i specjalistycznych (telefon, komputer wraz z oprogramowaniem)
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji w branży chłodnictwa przemysłowego
  • Realną możliwość rozwoju i zdobycia bogatego doświadczenia zawodowego
  • Przyjazną atmosferę w pracy w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanej wiedzy i doświadczenia