kandydatów

Etat Travel Designer - kierunki egzotyczne

Firma: CARTER Luxury Travel miejsce pracy: Warszawa

Firma istnieje 18 lat na rynku, jesteśmy pionierem oraz największym i najbardziej znaczącym operatorem turystyki luksusowej w Polsce.

Do swojego biura w Warszawie poszukujemy doświadczonych osób na stanowisko:

Travel Designer - kierunki egzotyczne
Warszawa
OBOWIĄZKI
  • Przygotowywanie programów indywidualnych, wycieczek objazdowych i prywatnych wypraw na egzotyczne kontynenty (Afryka, Azja, Am. Południowa) i ich sprzedaż
  • Rozmowa z Klientem i omawianie szczegółów programów
  • Utrzymywanie relacji z Klientami, kontaktowanie się z nimi celem finalizacji sprzedaży oferty
  • Kontrola dokumentacji podróży
  • Kontakt z klientem przed i po sprzedaży imprezy
OFERUJEMY
  • Pracę w prestiżowym miejscu i luksusowych wnętrzach, adres Hoża 50 lub Złota 44,w najbardziej renomowanym biurze podróży w Polsce, w centrum Warszawy
  • Sympatyczny młody zespół
  • Umowę o pracę na pełen etat
  • Możliwość rozwoju, kursy szkoleniowe i atrakcyjne zarobki
  • Prywatne ubezpieczenie zdrowotne
  • Dodatki i wyjazdy motywujące
  • Możliwość podróży i asysta w wyjazdach osobistych
OCZEKUJEMY
  • Doświadczenia w sprzedaży
  • Umiejętności działania pod presją czasu
  • Dobrej znajomości geografii oraz jęz. angielskiego w mowie i piśmie
  • Sprawnej obsługi komputera
  • Entuzjazmu, pozytywnej energii i bezkonfliktowego charakteru
  • Wysokiej kultury osobistej oraz odpowiedzialności
  • Rzetelności i poszanowania miejsca pracy
  • Zainteresowania podróżami