kandydatów

Etat Specjalista ds. Płatności

Firma: BPO International miejsce pracy: Warszawa

Stanowisko:

Specjalista ds. Płatności
Miejsce pracy: Warszawa

Tworzymy zgrany zespół w którym każdy ma szansę wdrażać swoje pomysły. Wiemy jak ważna jest dobra atmosfera, dlatego stawiamy na współpracę i komunikację.

Obecnie poszukujemy osoby która zasili nasz zespół w roli:

Specjalista ds.płatności

Zadania:
  • obsługa systemów bankowych (wprowadzanie i procesowanie przelewów bankowych krajowych i zagranicznych),
  • weryfikacja poprawności operacji bankowych,
  • operacyjny kontakt z bankami,
  • generowanie raportów (potwierdzeń operacji, wyciągów) dla potrzeb ewidencji księgowej,
  • zasilanie danymi bankowymi systemów wspierających obszary biznesowe,
  • przygotowywanie raportów dla zarządu (okresowych oraz ad hoc),
  • monitorowanie warunków świadczenia usług bankowych i aktualizacja funkcjonujących w spółce zestawień.
Wymagania:
  • wykształcenie wyższe, preferowane z zakresu finansów, rachunkowości lub bankowości,
  • doświadczenia na podobnym stanowisku,
  • komunikatywna znajomość j. angielskiego,
  • dobra znajomość pakietu MS Office (w szczególności MS Excel).
Co oferujemy:
  • elastyczny czas pracy
  • możliwość pracy zdalnej
  • prywatna opieka medyczna
  • karta multisport
  • dogodna lokalizacja: ścisłe centrum Warszawy
  • brak dress code’u
  • strefa relaksu
  • gaming room
  • kawa / herbata
Ścieżka Rekrutacji
  • Zgłoś się! Kliknij ‘aplikuj’ a uzyskasz dostęp do formularza aplikacyjnego, gdzie możesz wysłać nam swoje CV.
  • Jeżeli spełniasz niezbędne wymagania określone przez biznes poprosimy Ciebie o wykonanie zadania weryfikującego Twoje umiejętności.
  • Najlepsi kandydaci zostaną zaproszeni na rozmowę (online bądź f2f – do uzgodnienia), podczas której dowiesz się więcej o Nas, naszej kulturze i wartościach!
  • Bez względu na wynik procesu rekrutacyjnego, otrzymasz od nas informację zwrotną.