kandydatów

Etat Trener / Instruktor

Firma: SEKTA  Spółka z o.o. miejsce pracy: Warszawa

Ogłoszenie numer: 4956602, z dnia 2021-06-17

Sekta - to nowy klub fitness, sportu i tańca powstający w Warszawie.

Tworzymy miejsce, gdzie każdy znajdzie coś dla siebie. Oferujemy różne rodzaje treningów dla zdrowia i rozrywki.

Trener / Instruktor

Miejsce pracy: mazowieckie / Warszawa

Opis stanowiska

Do nowego klubu fitness szukamy instruktorów zajęć grupowych:

  • Aero joga
  • Body balet
  • Stretching
  • Pilates
  • Joga
  • Aerobik
  • Stepowanie
  • TRX
  • Różne rodzaje stylów tanecznych itp.

Również szukamy instruktorów zajęć dla dzieci:

  • Gimnastyka
  • Akrobatyka
  • Taniec
  • Różne kierunki rozwoju fizycznego.

Chętnie nawiążemy współpracę z instruktorami różnych kierunków programów grupowych.

Wymagania

  • odpowiednie kwalifikacje i umiejętności do prowadzenia zajęć
  • doświadczenie w prowadzeniu zajęć
  • umiejętności pracy w grupie
  • dobra organizacja pracy
  • pozytywna energia

Oferujemy

  • ambitne cele i zadania,
  • elastyczne godziny pracy
  • atrakcyjny system wynagrodzeń
  • praca w nowym i młodym zespole
  • możliwość rozwoju