kandydatów

Etat Koordynator Magazynu

Firma: Klient portalu Praca.pl miejsce pracy: Pruszków

Ogłoszenie numer: 4964088, z dnia 2021-06-18

Klient portalu Praca.pl

Firma z branży budowlano-rusztowaniowej zatrudni Koordynatora Magazynu.

Koordynator Magazynu

Miejsce pracy: mazowieckie / Pruszków

Opis stanowiska

  • nadzór nad pracą magazynu,
  • odpowiedzialność za prowadzenie właściwej gospodarki magazynowej,
  • planowanie, zarządzanie i nadzorowanie procesów magazynowych,
  • Inicjowanie i wdrażanie rozwiązań zmierzających do optymalizacji procesów,
  • nadzór nad prawidłowością obiegu dokumentów,
  • odpowiedzialność za kontrolę stanów magazynowych oraz inwentaryzacje,
  • planowanie optymalnego wykorzystania przestrzeni magazynowej,
  • organizacja, planowanie i zarządzanie podległym zespołem,
  • nadzór nad przestrzeganiem przepisów BHP
  • raportowanie wyników pracy Przełożonym w oparciu o wskaźniki efektywności procesów logistycznych,
  • modelowanie i optymalizacja kosztów w podległym obszarze,
  • efektywna współpraca z innymi zespołami w firmie.

Wymagania

  • minimum 2 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku w branży budowlanej lub rusztowaniowej,
  • znajomość procesów magazynowych, dystrybucji i logistyki,
  • bardzo dobra organizacja czasu pracy
  • biegła obsługa pakietu MS Office
  • bardzo dobre umiejętności organizacji pracy własnej i zespołu,
  • komunikatywność i samodzielność w działaniu.
  • prawo jazdy kat. B,
  • mile widziane uprawnienia do prowadzenia wózków widłowych.

Oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • dopłata do pakietu benefitów
  • stabilne zatrudnienie,
  • niezbędne narzędzia do pracy,
  • możliwość rozwoju zawodowego.