kandydatów

Etat Koordynator Biura

Firma: Klient portalu Praca.pl miejsce pracy: Warszawa

Ogłoszenie numer: 5002090, z dnia 2021-06-24

Klient portalu Praca.pl

Firma dostarczająca wysokiej jakości usługi zajmując wiodącą i stabilną pozycją na Polskim rynku poszukuje:

Koordynator Biura

Miejsce pracy: mazowieckie / Warszawa

Opis stanowiska

  • wsparcie członków Zarządu w codziennych sprawach poprzez sporządzanie pism, prezentacji oraz przygotowywanie niezbędnych dokumentów
  • bieżąca współpraca ze wszystkimi działami Firmy w zakresie prawidłowej organizacji pracy oraz przepływu informacji
  • umawianie spotkań, dokonywanie niezbędnych rezerwacji dla kadry managerskiej
  • nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentów, sporządzanie zestawień oraz raportów ad hoc
  • tworzenie i kontrola wyznaczonego budżetu
  • kontakt z partnerami oraz współpracownikami Firmy
  • wsparcie w organizacji szkoleń oraz eventów wewnętrznych firmy
  • zaopatrzenie biura w materiały biurowe, opieka na biurem
  • dbanie o dobry wizerunek firmy

Wymagania

  • posiadasz min 2 letnie doświadczenie w koordynowaniu zespołem administracji
  • posiadasz umiejętności analityczne i biegle obsługujesz programy pakietu MS Office
  • jesteś osobą otwartą, pogodną i energiczną, która z łatwością nawiązuje relacje z innymi
  • samodzielnie identyfikujesz problem i szukasz rozwiązań
  • potrafisz podejmować decyzje w powierzonym Ci obszarze, te łatwe i bardziej złożone
  • znasz język angielski i potrafisz się w nim swobodnie komunikować
  • masz prawo jazdy kat. B
  • dyskrecja i poczucie odpowiedzialności oraz humoru to Twoje mocne strony

Oferujemy

  • pracę z ludźmi, z którymi nie sposób się nudzić
  • otwartość na Twoje pomysły – jesteśmy organizacją nastawioną na rozwój
  • umowę o pracę
  • pakiet medyczny
  • zajęcia z języka obcego
  • pakiet sportowy na preferencyjnych warunkach
  • spotkania i wyjazdy integracyjne
  • pyszną kawę i herbatę w biurze