kandydatów

Etat Kurier firmowy / Pomocnik Wielozadaniowy

Firma: Klient portalu Praca.pl miejsce pracy: Warszawa

Ogłoszenie numer: 5030078, z dnia 2021-06-28

Klient portalu Praca.pl

Poszukujemy pracownika na stanowisko:

Kurier firmowy / Pomocnik Wielozadaniowy

Miejsce pracy: mazowieckie / Warszawa

Opis stanowiska

  • załatwianie spraw na mieście
  • przewóz rzeczy i osób
  • pomoc przy wszelkich ewentualnych innych pracach

Wymagania

  • dyspozycyjność
  • aktywne prawo jazdy
  • wysoka kultura osobista
  • zdolności techniczne

Oferujemy

Warunki zatrudnienia do uzgodnienia w trakcie rozmowy kwalifikacyjnej.