Etat Asystent / Asystentka działu marketingu (offline) [rekrutacja online]

Firma: BPO International miejsce pracy: Warszawa

Stanowisko:

Asystent / Asystentka działu marketingu (offline) [rekrutacja online]
Miejsce pracy: Warszawa

W związku ze stanem epidemiologicznym na terenie kraju, znaczna część procesów w ramach naszej działalności, w tym procesy rekrutacyjne, jest prowadzona zdalnie dla wspólnego bezpieczeństwa.

Dla naszego Klienta, firmy obsługującej międzynarodowe projekty m.in. z obszaru reklamy, IT, nowoczesnych technologii, zarządzania zmianą, poszukujemy osoby stanowisko Asystenta/ki działu marketingu – nie wymagamy dużego doświadczenia, ale potencjału do rozwoju i zaangażowania w pracę

Jeśli jesteś młodym talentem i chciałbyś/chciałabyś się szybko rozwijać pod okiem specjalistów – zapraszamy!

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
  • wsparcie administracyjne i współpraca z zespołem Project Managerów
  • wsparcie w obsłudze narzędzi i systemów (m.in. uzupełnianie danych, odpowiedzialność za poprawność i kompletność danych)
  • przygotowanie analiz i statystyk
  • wsparcie w obsłudze i koordynacji realizowanych projektów marketingowych
  • koordynacja współpracy z partnerami zewnętrznymi (dostawcy IT, marketing, partnerzy biznesowi)
  • bieżące działania na rzecz Zespołu
OCZEKIWANIA:
  • wykształcenie wyższe lub student/ka ostatnich lat (kierunki ścisłe, ekonomiczne lub związane z zarządzaniem)
  • znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację
  • znajomość MS Office (w szczególności Excel)
  • pełna dyspozycyjność w tygodniu
  • zaangażowanie w pracę i inicjatywa w działaniach
  • skrupulatność i dokładność
  • umiejętność planowania i organizowania pracy własnej
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • zorientowanie na jakość i samodzielność w realizacji powierzonych zadań
OFERUJEMY:
  • współpracę z najlepszymi specjalistami w branży
  • możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji
  • przyjazną atmosferę i fajny zespół młodych ludzi
  • prywatną opiekę medyczna i kartę Multisport
  • elastyczne godziny pracy
  • wieczory gier planszowych, świeże owoce i inne przyjemności
  • nowoczesne biuro w ścisłym centrum Warszawy (200m od Metra Centrum)