kandydatów

Etat Manager oddziału

Firma: Klient portalu Praca.pl miejsce pracy: Warszawa

Ogłoszenie numer: 5109927, z dnia 2021-07-07

Klient portalu Praca.pl

Manager oddziału

Miejsce pracy: mazowieckie / Warszawa

Opis stanowiska

  • reprezentowanie oddziału w kontakcie z centralą, innymi oddziałami oraz podwykonawcami
  • realizacja planów sprzedażowych poprzez efektywną organizację pracy podległego zespołu
  • rekrutowanie, szkolenie, organizacja pracy podległego zespołu
  • przygotowywanie ofert handlowych
  • sprzedaż usług wynajmu samochodów klientom indywidualnym i korporacyjnym
  • pozyskiwanie Klientów biznesowych
  • dbanie o rentowność podległego oddziału

Wymagania

  • min. 2-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • znajomość rynku Automotive
  • dobra organizacja pracy własnej oraz zespołu
  • łatwość w nawiązywaniu relacji, samodzielność w realizacji zadań, umiejętność pracy pod presją czasu
  • umiejętności analityczne, wyciągania wniosków
  • prawo jazdy kat. B
  • praktyczna znajomość programu Excel
  • dostępność od zaraz będzie dodatkowym atutem

Oferujemy

  • pełną wyzwań pracę w stabilnej i rozpoznawalnej Firmie
  • atrakcyjne wynagrodzenie zasadnicze wzbogacone o system prowizyjny
  • szkolenia i wsparcie menagerów z kilkunastoletnim stażem
  • nagrody za najlepsze wyniki
  • samochód służbowy
  • pakiet opieki medycznej
  • zajęcia z języka angielskiego na platformie e-learningowej