kandydatów

Etat Doradca Klienta

Firma: Biuro Podróży Maxi Travel miejsce pracy: Siedlce

Ogłoszenie numer: 5109870, z dnia 2021-07-08

Biuro Podróży Maxi Travel

Biuro Podróży Maxi Travel ma 31 lat , jest firmą rodzinną ze stałą siedzibą przy ul. 3 Maja 38.

Współpracujemy z najlepszymi Touroperatorami.Jesteśmy jednocześnie Salonem Franczyzowym BP ITAKA.

Posiadamy grono stałych Klientów, dzięki którym możemy stale rozwijać się. Posiadamy liczne nagrody, wyróżnienia za współpracę, lojalność, solidność w wykonywaniu usług. Posiadamy wyróżnienie Internautów jako najlepsze biuro podróży w Siedlcach.

Doradca Klienta

Miejsce pracy: mazowieckie / Siedlce

Opis stanowiska

Doradca Klienta w biurze podróży. Praca od poniedziałku do piątku w godz. 10:00-18:00, 2 soboty pracujące w godz. 10:00-14:00

Doradca Klienta - obsługa turystów w zakresie wyboru wakacji, wycieczek, obozów, kolonii, rejsów, kursów językowych.

Doradztwo w zakresie współpracy z takimi Touroperatorami jak: Itaka, Rainbow, Coral Travel, Grecos, Exim, Almatur, TUI, ATAS, Grupa ATLAS TOURS.

Wymagania

  • wykształcenie wyższe,
  • wysoka kultura osobista,
  • znajomość języka angielskiego, geografii, obsługi systemów rezerwacyjnych Merlinx, Travella, Blue Vendo, Iris,
  • mile widziane doświadczenie w pracy z klientami,
  • umiejętność pracy zespołowej,
  • oczekujemy osoby taktownej, uprzejmej, dbającej o swój wizerunek, uśmiechniętej, dokładnej, energicznej, dyspozycyjnej, wykonującej polecenia przełożonych.

Oferujemy

  • przewidywane szkolenia branżowe specjalistyczne,
  • wynagrodzenie zależne od posiadanych umiejętności 3000-3300 PLN brutto.

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 08-07-2021
Wyświetleń: 163