kandydatów

Etat Młodszy Specjalista ds. obsługi studentów

Firma: Akademia Leona Koźmińskiego miejsce pracy: Warszawa

Akademia Leona Koźmińskiego jest szkołą wyższą o szerokim profilu biznesowym (zarządzanie, finanse i ekonomia, prawo), uznawaną wg dziennika „Financial Times” za najlepszą szkołę biznesu w Europie Środkowo-Wschodniej. ALK jest również liderem rankingu uczelni ekonomicznych w Polsce wg „Perspektyw” i od wielu lat zajmuje I miejsce wśród szkół niepublicznych. ALK posiada też trzy najważniejsze akredytacje międzynarodowe – tzw. „potrójną koronę”: EQUIS, AMBA i AACSB, którą ma zaledwie 6 proc. szkół biznesowych na świecie, w tym takie uczelnie jak Yale i Harvard University. ALK jest pierwszą i jak do tej pory jedyną uczelnią w Polsce z wyznaczonymi celami zrównoważonego rozwoju ONZ.

Akademia Leona Koźmińskiego

prowadzi rekrutację na stanowisko:

Młodszy Specjalista ds. obsługi studentów
Miejsce pracy: Warszawa
Nr ref.: 21/ADM/DKP/21

Dziekanat Kolegium Prawa

Główne obowiązki:
  • bieżąca obsługa studentów i wykładowców,
  • prowadzenie dokumentacji dotyczącej toku studiów,
  • nadawanie schematu oraz monitorowanie płatności za studia,
  • monitorowanie postępu studenta i jego kwalifikacja na kolejny rok,
  • raportowanie o wynikach rozliczenia studenta,
  • prowadzenie bieżącej obsługi procesu składania i rozpatrywania podań studentów,
  • udział w organizacji procesu dydaktycznego,
  • przygotowanie dokumentacji do egzaminów dyplomowych,
  • prowadzenie dokumentacji sesji egzaminacyjnej, monitorowanie wypełniania protokołów oceny,
  • przygotowanie akt studentów i innych dokumentów do archiwum,
  • obsługa korespondencji.
Wymagania:
  • wykształcenie wyższe zawodowe,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie B1, określonym zgodnie z Europejskim Systemem Opisu Kształcenia Językowego,
  • znajomość pakietu Microsoft Office,
  • umiejętność pracy w grupie,
  • rzetelność,
  • orientacja na klienta,
  • komunikatywność,
  • umiejętność analizowania i wyciągania wniosków
  • umiejętność planowania.
Oferujemy:
  • stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę w ramach całego etatu,
  • zdobycie doświadczenia w pracy w międzynarodowym środowisku,
  • pakiet prywatnej opieki medycznej,
  • benefity w ramach świadczeń socjalnych,
  • kursy języka angielskiego, udział w szkoleniach,
  • możliwość korzystania z oferty ALK na preferencyjnych warunkach.