kandydatów

Etat HR Manager

Firma: Tutlo Sp. z o.o. miejsce pracy: Warszawa

Tutlo to innowacyjna i jedyna w tej części Europy platforma do nauki języka angielskiego na żądanie.

Mamy już ponad 8000 aktywnych użytkowników, korzystających z 30 różnych kursów, prowadzonych przez ponad 300 native speakerów i ponad 400 lektorów polskojęzycznych.

Dołącz do nas na stanowisku

HR Manager
Miejsce pracy: Warszawa
Jakie zadania czekają na tym stanowisku?
  • Udział w projektowaniu, wdrażaniu i realizacji polityki HR zgodnie z filozofią i misją firmy.
  • Dopasowywanie strategii biznesowych w sposób proaktywny i zorientowany na rozwiązania
  • Zapewnienie optymalnego i ustalonego poziomu zatrudnienia
  • Zarządzanie zespołem HR
  • Planowanie rozwoju kompetencji współpracowników i opracowywanie koncepcji ścieżki kariery
  • Tworzenie, utrzymywanie i zapewnianie zgodności procedur i informacji w organizacji
  • Merytoryczne wsparcie kadry managerskiej w: procesach rekrutacji, sporządzaniu formularzy wewnętrznych, listów ofertowych, umów
  • Prowadzenie procesów rekrutacyjnych
  • Udział w targach pracy i wydarzeniach branżowych.
  • Tworzenie raportów, zestawień oraz analiz zgodnie z zapotrzebowaniem Zarządu
Jesteś osobą, której szukamy jeśli masz:
  • Minimum trzyletnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Praktyczne doświadczenie w tzw. miękkim HR.
  • Umiejętność skutecznego prowadzenia pełnych procesów rekrutacyjnych na stanowiska specjalistyczne i managerskie
  • Znajomość języka angielskiego na bardzo dobrym poziomie (min. B2), w mowie i w piśmie. Znajomość języka polskiego na poziomie C1-C2.
  • Wiedzę i umiejętności z zakresu mentoringu i coachingu
  • Umiejętność budowania silnych relacji na wszystkich poziomach organizacji
Co jesteśmy Ci w stanie zagwarantować?
  • Ciekawe wyzwania w dynamicznie rozwijającej się spółce o zasięgu międzynarodowym
  • Elastyczne godziny
  • Realizacja wielu projektów rozwojowych
  • Możliwość realnego kształtowania strategii dydaktycznej spółki i realizacji własnych pomysłów
  • Atrakcyjne wynagrodzenie + pakiet benefitów
  • Program motywacyjny z atrakcyjnymi nagrodami
  • Atrakcyjną lokalizacja biura w Warszawie (Plac Trzech Krzyży)
  • Pakiet prywatnej opieki medycznej na dogodnych warunkach
  • Możliwość nauki j. angielskiego na platformie tutlo.pl