kandydatów

Etat Supervisor

Firma: INSPIRO TEAM SP. Z O.O miejsce pracy: Siedlce

Więcej informacji na temat firmy: inspiro.team

Supervisor
Miejsce pracy: Siedlce

* Oferta pracy dotyczy zastępstwa, współpraca rozpocznie się najwcześniej we wrześniu 2021 i będzie obowiązywała do grudnia 2022 roku *

Opis stanowiska:
  • Kierowanie zespołem ankieterów
  • Prowadzenie szkoleń projektowych
  • Raportowanie wyników
  • Odsłuchiwanie i ocenianie rozmów
  • Organizacja harmonogramu pracy
  • Realizacja wyznaczonych celów ilościowych i jakościowych
Wymagania:
  • Wysokie umiejętności interpersonalne
  • Umiejętności z zakresu zarządzania zespołem
  • Umiejętności analityczne
  • Umiejętność obsługi komputera oraz programów z pakietu MS Office
  • Gotowość do podejmowania dodatkowych wyzwań
  • Nastawienie na realizację celów
  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem
Oferujemy:
  • Umowa zlecenie
  • Wsparcie merytoryczne w zakresie wiedzy produktowej
  • Rozwój umiejętności managerskich i wsparcie przełożonych
  • Samodzielność w podejmowaniu decyzji
  • Pracę w młodym, ambitnym zespole
  • Możliwość rozwoju zawodowego