kandydatów

Etat Event Coordinator

Firma: KDK Sp. z o.o. miejsce pracy: Warszawa

Ogłoszenie numer: 5153052, z dnia 2021-07-13

KDK Events poszukuje młodych i ambitnych osób do zespołu organizującego eventy stacjonarne, wirtualne oraz hybrydowe.

Event Coordinator

Miejsce pracy: mazowieckie / Warszawa

Nr Ref.: VEC/2021/02

Opis stanowiska

  • koordynacja organizacji eventów, w tym eventów online
  • tworzenie koncepcji działań eventowych
  • pomoc w realizacji bieżących projektów agencji
  • prowadzenie negocjacji cenowych z podwykonawcami
  • prowadzenie spotkań biznesowych z klientami
  • budżetowanie, prowadzenie dokumentacji projektowej

Wymagania

  • doświadczenie w organizacji eventów (wymagany minimum 1 rok na samodzielnym stanowisku)
  • doświadczenie w organizacji eventów online (mile widziane)
  • znajomość nowych technologii (mile widziane)
  • dobra organizacja pracy
  • swobodna obsługa programów MS OFFICE
  • "lekkie pióro" (mile widziane)

Jakiej osoby szukamy:

  • samodzielnej w działaniu oraz nie bojącej się wyzwań
  • dobrze sprawdzającej się w pracy pod presją czasu
  • posiadającej umiejętność pracy zespołowej oraz łatwo nawiązującej relacje z zespołem i z klientami
  • komunikatywnej, lubiącej pracę z ludźmi
  • zainteresowanej nowymi technologiami

Oferujemy

  • pracę z klientem biznesowym
  • fajną atmosferę i młody, kreatywny team
  • wynagrodzenie uzależnione od dotychczasowego doświadczenia i wyników
  • pracę częściowo stacjonarną bądź całkowicie zdalną