kandydatów

Etat Specjalista ds. Przygotowania Inwestycji

Firma: TBS Consulting miejsce pracy: Warszawa

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy dostarczającej kompletne systemy oddymiania, poszukujemy osoby na stanowisko Specjalisty ds. Przygotowania Inwestycji ze znajomością języka angielskiego.

Specjalista ds. Przygotowania Inwestycji
Miejsce pracy: Warszawa

Warunki pracy i zatrudnienia:

Miejsce pracy: Warszawa.

Rodzaj Umowy: Umowa o pracę.

Charakter pracy: Praca stacjonarna w biurze w Warszawie.

Przedział wynagrodzenia, uzależniony od doświadczenia i kompetencji: 7000-7500 zł brutto (miesięcznie) + premia roczna.

Zakres obowiązków:
  • Odpowiedzialność za prowadzenie dokumentacji projektu od momentu przekazania jej przez dział handlowy do czasu zrealizowania projektu, poprzez: uzupełnianie dokumentów: (zapytanie ofertowe, oferta, zamówienie, zlecenie na wykonanie montażu), utrzymywanie porządku w teczce projektowej i dbanie o jej rzetelne opisane.
  • Nadzorowanie harmonogramów i kosztów prowadzonych projektów poprzez analizę bieżącej dokumentacji.
  • Składanie zamówień i weryfikacja specyfikacji produktowych, potrzebnych do realizacji inwestycji.
  • Podejmowanie uzgodnień dotyczących sposobów sprawnego transportu towarów z fabryk na Słowacji i w Niemczech.
  • Pilnowanie i egzekwowanie ustalonych terminów dostaw oraz ich kompletności.
  • Przekazywanie informacji o terminach dostaw i ich kompletności współpracownikom jak i kontrahentom.
  • Przekazywanie dokumentów dostaw i dokumentacji wykonania montażu dokumentów do działu księgowego celem wystawienia faktury.
  • Weryfikacja rachunków za dostawy, montaży transport – pilnowanie ewentualnych rozbieżności między kwotami zaplanowanymi a faktycznymi.
Oczekujemy:
  • Wykształcenie wyższe techniczne i/lub 3 letnie doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku. Mile widziane doświadczenie w branży budowlanej.
  • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację ustną i e-mailową
  • Mile widziana znajomość języka niemieckiego.
  • Mile widziana znajomość specyfiki pracy w firmie produkcyjnej lub projektowo/budowlanej
  • Umiejętność obsługi urządzeń biurowych i komputera w szczególności pakiet Office ( Excel, Word).
  • Wysokie zdolności komunikacyjne.
  • Umiejętność pracy pod presją czasu.
  • Nastawienie na rozwiązanie i umiejętność szukania rozwiązań.
  • Dobra organizacja pracy własnej i terminowość.
Oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie.
  • Możliwość rozwoju znajomości języków obcych.
  • Prywatną opiekę medyczną i dofinansowanie do karty sportowej.
  • Elastyczne podejście do pracy zdalnej (do indywidualnego uzgodnienia).