kandydatów

Etat Architekt

Firma: BLEZAT SP. Z O.O. miejsce pracy: Warszawa

BLEZAT jest międzynarodowym biurem inżynieryjno – projektowym, specjalizującym się w przemyśle spożywczym i farmaceutycznym od 67 lat. Nasze usługi obejmują wszystkie fazy projektowania i zarządzania projektem łącznie z nadzorem nad budową.

W Blezat cenimy jakość warunków pracy. Atmosfera rodzinna sprzyja bliskości kolegów i małej rotacji pracowników. Jesteśmy zgranym zespołem podchodzącym do projektów fachowo i z pasją.

Nasze warszawskie biuro zrealizowało od 23 lat ponad 100 projektów dla wiodących firm spożywczych i farmaceutycznych: Mlekovita, Nestle, Kamis, Wedel, Sanofi i wiele innych w Polsce i w Europie Środkowej i Wschodniej.

Architekt
Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

  • Opracowywanie projektów koncepcyjnych, budowlanych, wykonawczych
  • Koordynacja międzybranżowa na wszystkich etapach projektów i w trakcie budowy

Wymagania

  • Gotowość do projektowania budynków przemysłowych
  • Bardzo dobra znajomość programu AutoCAD
  • Dobra znajomość programu REVIT
  • Znajomość języka angielskiego
  • Aktywne prawo jazdy kat. B

Oferujemy

  • Ciekawe wyzwania w firmie o międzynarodowej strukturze mogącej wylegitymować się wieloma projektami na rynku polskim i europejskim
  • Pracę w młodym, energicznym i międzynarodowym zespole
  • Umowę o pracę
  • Konkurencyjne wynagrodzenie