kandydatów

Etat Młodszy Specjalista ds. obsługi klienta – Sprzedawca

Firma: Hendi Polska sp. z o.o. miejsce pracy: Warszawa

Znasz Hendi? Mamy wszystko, co najlepsze dla gastronomii.

W Polsce działamy od ponad 16 lat. Ale nie jesteśmy sami. Tworzymy międzynarodową grupę Hendi. Czerpiemy z globalnego doświadczenia marki i dobrze rozumiemy potrzeby profesjonalistów. To przekłada się na naszą pozycję lidera w branży. Kompleksowe i nowoczesne rozwiązania Hendi doceniają szefowie kuchni na całym świecie.

Prężnie działamy w e-commerce (nowoczesny sklep online: www.hendi.pl), w sklepach stacjonarnych i poprzez sieć dystrybutorów.

Stawiamy na profesjonalizm i wyprzedzamy trendy, a nasz zespół to zgrany team.

Jesteśmy otwarci na nowe pomysły. Szukamy zaangażowanych osób, które razem z nami będą tworzyły nową jakość w gastronomii.

Aktualnie poszukujemy pracownika w Sklepie Firmowym na stanowisko:

Młodszy Specjalista ds. obsługi klienta – Sprzedawca
Miejsce pracy: Warszawa
Oferujemy:
  • ciekawą, ambitną pracę w nowoczesnej, prężnej i szybko rozwijającej się firmie
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, w pełnym wymiarze czasu pracy
  • przyjazną atmosferę pracy
  • prywatną opiekę medyczną
  • integracyjne spotkania po pracy
  • upominki z okazji urodzenia dziecka
Opis stanowiska:
  • zapewnienie najwyższego poziomu standardu obsługi Klienta
  • realizacja sprzedaży
  • obsługa kasy fiskalnej oraz terminala płatniczego
  • dbanie o odpowiednie eksponowanie towarów i ich bieżące uzupełnianie na półkach
  • wystawianie dokumentów handlowych, pakowanie towarów do sprzedaży i wysyłki, przyjmowanie należności oraz realizacja reklamacji
  • dbałość o powierzone mienie, zabezpieczenie towarów przed uszkodzeniem lub kradzieżą
  • współpraca z innymi działami firmy
Wymagania:
  • doświadczenie w sprzedaży - minimum 1rok
  • swobodna obsługa komputera
  • zaangażowanie, entuzjazm i uśmiech
  • umiejętność organizacji pracy własnej oraz duża motywacja do działania
  • łatwość w nawiązywaniu kontaktów

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 16-07-2021
Wyświetleń: 234