kandydatów

Etat Specjalista ds. Ciągłego Doskonalenia

Firma: Reckitt miejsce pracy: Nowy Dwór Mazowiecki

Specjalista ds. Ciągłego Doskonalenia
Miejsce pracy: Nowy Dwór Mazowiecki
Zakres obowiązków:
  • Analizowanie i identyfikowanie obszarów optymalizacji kosztowej produktów, częściowego lub całkowitego wyeliminowania komponentów bez wartości dodanej dla jakości, funkcjonalności i estetyki produktu z punktu widzenia konsumenta
  • Analizowanie i ocena pod względem opłacalności nowych rozwiązań np. automatyzacji, zmiany komponentów opakowaniowych, modernizacji maszyn i instalacji technologicznych
  • Poszukiwanie możliwości redukcji kosztów produkcji w obszarach: oszczędzania energii, analizy strat w obszarze produkcyjnym, optymalizacji obsady itp. Przedstawianie propozycji projektów w tym zakresie, związanych z automatyzacją, modernizacjami, redukcją użycia komponentów itp.
  • Zapewnienie ciągłego raportowania wyników swojej pracy swojemu bezpośredniemu przełożonemu oraz kierownictwu produkcji
Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe techniczne
  • Doświadczenie na stanowisku o zbliżonym zakresie odpowiedzialności
  • Doskonałe umiejętności organizacyjne i zdolność rozwiązywania problemów
  • Umiejętność analitycznego myślenia, zorientowanie na wyniki
  • Kreatywność
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office, mile widziana znajomość MS Access
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
Oferujemy:
  • Umowę o pracę na zastępstwo (około rok)
  • Szeroki pakiet benefitów pracowniczych, w tym m.in.: świadczenia z funduszu świadczeń socjalnych, darmowa opieka medyczna na terenie fabryki, ubezpieczenie NNW, pakiety sportowo-rekreacyjne
  • Program wsparcia pracowników (Darmowe porady prawne, finansowe oraz psychologiczne)
  • Możliwość zakupu naszych produktów w sklepiku zakładowym nawet do 70% taniej
  • Posiłki w stołówce dofinansowane przez firmę
  • Karty przedpłacone na święta