kandydatów

Etat Asystent Architekta - Architekt

Firma: Studio Arch+ Janusz Łepecki miejsce pracy: Warszawa

Ogłoszenie numer: 5217696, z dnia 2021-07-21

www.archplus.pl

Asystent Architekta - Architekt

Miejsce pracy: mazowieckie / Warszawa

Opis stanowiska

Biuro projektów Studio Arch+ z siedzibą w Warszawie - Praga Południe. Zatrudnimy studenta architektury, technika architekta lub architekta z biegła znajomością  AutoCad. Praca przy projektach budowlanych, wykonawczych budynków mieszkalnych i  użyteczności publicznej. Praca stacjonarna lub częściowo zdalna. Więcej informacji po kontakcie e-mail lub  telefonicznym.

Wymagania

  • doświadczenia przy opracowywaniu projektów koncepcyjnych i wykonawczych,
  • znajomość programu Auto Cad w stopniu zaawansowanym,
  • znajomość środowiska Adobe
  • znajomość programów OFFICE.

Oferujemy

  • umowę o pracę (po okresie próbnym),
  • pracę stacjonarną w biurze na Pradze Południe
  • wszystkie niezbędne narzędzia pracy, pełne wyposażenie stanowiska pracy,
  • uczestniczenie w tworzeniu ciekawych projektów podnoszących kwalifikacje zawodowe,
  • pracę w przyjaznej atmosferze.

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 22-07-2021
Wyświetleń: 223