kandydatów

Etat Młodszy Specjalista ds. HR

Firma: Tutlo Sp. z o.o. miejsce pracy: Warszawa

 Tutlo to innowacyjna i jedyna w tej części Europy platforma do nauki języka angielskiego na żądanie.

Mamy już ponad 8000 aktywnych użytkowników, korzystających z 30 różnych kursów, prowadzonych przez ponad 300 native speakerów i ponad 400 lektorów polskojęzycznych.

Czas na wielkie zmiany, aplikuj do nas jako:

Młodszy Specjalista ds. HR
Miejsce pracy: Warszawa
Twoje zadania:
  • Kompleksowa obsługa spraw dotyczących lektorów
  • Prowadzenie procesów rekrutacjnych od A do Z
  • Motywowanie i wspieranie pracowników
  • Wdrażanie nowych pomysłów
  • Realizacja benefitów w firmie
Twoje kompetencje:
  • Posiadasz status studenta
  • Odnajdujesz się w zadaniach zespołowych
  • Jesteś dokładny/a i sumienny/a w wykonywaniu zadań
  • Jesteś osobą kreatywną, otwartą na nowe wyzwania i doświadczenia
  • Posiadasz około roczne doświadczenie, a jeśli nie - liczymy na Twoją osobowość
  • Jesteś osobą ambitną i chcącą rozwijać się w obszarze miękiego HR-u
Na to możesz u nas liczyć:
  • Ciekawe wyzwania w dynamicznie rozwijającej się spółce o zasięgu międzynarodowym
  • Realizacja indywidualnych projektów rozwojowych
  • Możliwość realnego kształtowania strategii dydaktycznej spółki i realizacji własnych pomysłów
  • Atrakcyjne wynagrodzenie + pakiet benefitów
  • Program motywacyjny z atrakcyjnymi nagrodami
  • Komfortowe warunki biurowe i miłą atmosferę
  • Atrakcyjną lokalizacja biura w Warszawie Płac Trzech Krzyży