kandydatów

Etat Asystent Projektanta Konstrukcji

Firma: MTA-Projekt sp. z o.o. miejsce pracy: Warszawa

Ogłoszenie numer: 5234591, z dnia 2021-07-23

Firma MTA-Projekt sp. z o.o. wykonuje projekty konstrukcji budynków, oceny i ekspertyzy techniczne. Pracujemy w środowisku BIM przy zastosowaniu trójwymiarowego modelu obiektu na platformach oprogramowania Autodesk Revit i Nemetschek Allplan. Odwiedź nas na: www.mta-projekt.pl

Obecnie szukamy osoby na stanowisko:

Asystent Projektanta Konstrukcji

Miejsce pracy: mazowieckie / Warszawa

Opis stanowiska

Udział w wykonywaniu projektów konstrukcyjnych, sporządzanie rysunków zbrojeniowych oraz wykonywanie obliczeń.

Wymagania

  • Absolwenci lub studenci wydziałów budowlanych.
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku mile widziana.
  • Zdolność analitycznego myślenia.
  • Znajomość oprogramowania Revit/Autocad, Allplan, Zw-cad, Bw-cad preferowane.
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu pozwalającym sporządzanie dokumentacji technicznej.
  • Umiejętność pracy zespołowej.

Oferujemy

  • Stałe zatrudnienie w pełnym wymiarze na umowę o pracę czasu w stabilnej firmie
  • Realizację ciekawych projektów konstrukcji żelbetowych oraz specjalistycznych posadowień budynków.
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia
  • Rozwój oraz możliwość zdobycia praktyki zawodowej potrzebnej do uprawnień
  • Przyjazną atmosferę w profesjonalnym zespole