kandydatów

Etat Doradca Serwisowy

Firma: Zoeller Tech Sp. z o.o. miejsce pracy: Warszawa

ZOELLER TECH Sp. z o.o. należy do grupy europejskich liderów produkujących pojazdy komunalne.
W związku ze swoim dynamicznym rozwojem szukamy kandydatów na następujące stanowisko:

Doradca Serwisowy
Miejsce pracy: Warszawa
Opis stanowiska:
  • przyjmowanie zgłoszeń serwisowych i diagnoza potrzeb klientów kontaktujących się z serwisem
  • przygotowanie i przedstawianie ofert serwisowych
  • planowanie, rozliczanie i koordynowanie napraw serwisowych
  • informowanie klienta o przebiegu realizacji zlecenia serwisowego
  • rejestrowanie wykonanych operacji w systemie ERP oraz wystawianie faktur
  • budowanie i utrzymywanie długotrwałych relacji z klientami
  • doradztwo techniczne
  • współpraca z liderami warsztatu serwisowego
Oczekiwania:
  • wykształcenie minimum średnie techniczne, mile widziane o profilu mechanicznym
  • doświadczenie we współpracy z klientem, preferowane w serwisie maszyn i urządzeń lub motoryzacyjnym
  • znajomość części samochodowych i wiedza z obszaru mechaniki
  • bardzo dobra znajomość pakietu Microsoft Office
  • mile widziane doświadczenie w pracy w systemie ERP
  • umiejętność planowania i dobra organizacja pracy
Oferujemy:
  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • bezpłatne kursy językowe
  • dofinansowanie karty Multisport
  • dofinansowanie do wczasów
  • dofinansowanie do pakietów medycznych
  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego
Do przesyłanych dokumentów należy dołączyć klauzule o ochronie danych osobowych.

”Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w CV dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.).”

”Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Zoeller Tech Sp. z o.o. moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.”

Administratorem danych jest Zoeller Tech Sp. z o.o. z siedzibą w Rekowo Górne 84-123, Nowa 8. Dane zbierane są dla potrzeb obecnej rekrutacji, a w przypadku wyrażenia przez Panią/Pana wyraźnej i dobrowolnej zgody także dla potrzeb przyszłych rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest dobrowolne ale konieczne do przeprowadzenia rekrutacji.