kandydatów

Etat Fryzjer-stylista

Firma: Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy miejsce pracy: Warszawa

Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy
Fryzjer-stylista
Miejsce pracy: Warszawa
Numer: StPr/21/07305
OBOWIĄZKI:
- strzyżenie- modelowanie- koloryzacja- obsługa klienta
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Fryzjer* (wymagany staż - lata: 5)
Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak
Uprawnienia: Fryzjerstwo

Wymagania inne:

Wymagania: umiejętność strzyżenia, co najmniej 5 lat doświadczenia w zawodzie, znajomość języka polskiego i angielskiego.Obowiązki:- strzyżenie- modelowanie- koloryzacja- obsługa klienta*Praca w godzinach 8:00-21:00 (według określonego grafiku)

Miejsce pracy:

Warszawa

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy