kandydatów

Etat Operator filmowy

Firma: Fundacja Animacja miejsce pracy: Warszawa

Ogłoszenie numer: 5262821, z dnia 2021-07-28

Fundacja Animacja

Fundacja Animacja, w związku z realizacją kolejnego etapu projektu
"Praga Gada" poszukuje osoby na stanowisko:

Operator filmowy

Miejsce pracy: mazowieckie / Warszawa

Opis stanowiska

Projekt Praga Gada to interdyscyplinarne przedsięwzięcie mające na celu aktywizację seniorów z prawobrzeżnej Warszawy i gmin ościennych

Więcej na stronie: www.PragaGada.pl

Bardzo potrzebujemy wsparcia. Mimo, że w społeczeństwie panuje powszechne zrozumienie faktu, jak ocalanie tradycyjnych wartości poprzednich pokoleń ważne jest to dla umacniania tożsamości zbiorowej prażanina, czy szerzej Polaka, w roku 2020 i 2021 nie znaleźliśmy dofinansowania dla naszych działań wśród dotacji samorządowych i rządowych. Odchodzi ostanie pokolenie, które pamięta międzywojnie! Ich wspomnienia to bezcenne dziedzictwo niematerialne. Pomóżcie nam je zarejestrować.

Zadania:
Zarejestrowanie jednego wywiadu z wesołym seniorem, który pamięta międzywojnie. Bezcenna relacja powinna być nagrana przy użyciu min. 2 kamer, z dodatkowym światłem, z mikropotem. Nagranie we wnętrzu w warszawie, na Pradze. Do 3 godzin. Sprzęt po stronie operatora. Mile widziana także opcja montażu, ale to opcjonalnie.

Wymagania

Poszukujemy osoby z dużym doświadczeniem, dysponującym portfolio i sprzętem. Osobom chcącym pomóc z dobrego serca, ale bez umiejętności dziękujemy. Wyjątkowy rozmówca zasługuje na solidny warsztat operatorski.

Oferujemy

Uwaga!!! Oferujemy pracę w ramach wolontariatu, czyli nieodpłatnie.
W przypadku zadowalającego efektu pojawi się możliwość zlecenia do 5 wywiadów odpłatnie przez cały rok 2022.