kandydatów

Etat Przedstawiciel handlowy oze

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Mławie miejsce pracy: Mława

Powiatowy Urząd Pracy w Mławie
Przedstawiciel handlowy oze
Miejsce pracy: Mława
Numer: StPr/21/0756
OBOWIĄZKI:
aktywne i efektywne pozyskiwanie klientów indywidualnych i biznesowych terminowa obsługa przekazywanych LEAD, realizacja targetów sprzedażowych, doradztwo produktowe, prowadzenie negocjacji handlowych, budowanie trwałych relacji z klientami, kreowanie pozytywnego wizerunku firmy, współpraca w budowaniu efektywnej sprzedaży, analiza i raportowanie efektów sprzedaży, obsługa CRM
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B
Uprawnienia: Obsługa komputera (znajomość programu MS-Office)

Wymagania inne:

samodzielność, zaangażowanie, rozwinięte zdolności interpersonalne, umiejętność pracy w zespole oraz pracy indywidualnej

Miejsce pracy:

Mława

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 3 400 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Mławie