kandydatów

Etat Junior Brand Manager

Firma: Communication Art miejsce pracy: Warszawa

W Communication Art dbamy o wysoki poziom kultury komunikacji,
etyczne zachowania i rozwój osobisty, który pozwala nam
na wspólne osiąganie wyznaczonych celów.

Zapraszamy do aplikowania na stanowisko:
Junior Brand Manager
Miejsce pracy: Warszawa
ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
  • współpraca przy przygotowywaniu propozycji rocznych i okresowych planów działań marketingowych BTL z zakresu produktu, ceny, dystrybucji, komunikacji i promocji zgodnie z obraną strategią rozwoju marki
  • realizacja rocznych planów działań marketingowych dla marek zaakceptowanych w rocznym planie i dla przypisanych projektów
  • odpowiedzialność wraz z teamem za wynik marki/marek
  • współpraca przy tworzeniu i rozwoju nowych inicjatyw (produkty, nowe linie) oraz udział w procesie ich wprowadzania na rynek wraz z planowaniem aktywności dla nowości
  • analiza sytuacji rynkowej wraz z rekomendacją działań korygujących
  • współpraca z działem sprzedaży
  • współpraca z agencjami reklamowymi, eventowymi, domami produkcyjnymi
WYMAGANIA:
  • wykształcenie wyższe (preferowany profil: ekonomiczny)
  • min. 2-letnie doświadczenie w obszarze brand marketingu, w tym rok na podobnym stanowisku (preferowana praca w segmencie FMCG lub retail)
  • podstawowa wiedza z zakresu trendów konsumenckich, narzędzi mediowych i rynku FMCG
  • umiejętność analitycznego myślenia, pozwalająca na efektywną analizę danych rynkowych i konsumenckich
  • zdolność do budowania argumentacji sprzedażowej i marketingowej
  • umiejętność samodzielnego prowadzenia projektów
  • umiejętność swobodnej komunikacji w języku angielskim (co najmniej poziom B2)
  • kreatywna osobowość, sprawność i dokładność w działaniu
  • umiejętność pracy w zespole
OFERUJEMY:
  • elastyczne godziny pracy
  • zespół pasjonatów i specjalistów gotów do udzielenia wsparcia
  • możliwość samodzielnego, proaktywnego działania
Communication Art spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k.
ul. Codzienna 60, 03-668 Warszawa