kandydatów

Etat Asystent / Asystentka ds. Kadr i Płac

Firma: BPO International miejsce pracy: Warszawa

Stanowisko:

Asystent / Asystentka ds. Kadr i Płac
Miejsce pracy: Warszawa

Lubisz dynamiczną pracę z ludźmi i zależy Ci na rozwoju osobistym? Zapraszamy Cię do wzięcia udziału w rekrutacji na stanowisko:

Asystent/ka ds. Kadr i Płac

Twój zakres obowiązków
  • Wprowadzanie i aktualizacja dokumentów do systemu kadrowo-płacowego.
  • Przygotowywanie umów cywilnoprawnych.
  • Prowadzenie dokumentacji kadrowej.
  • Sporządzanie prostych zestawień, raportów i analiz z zakresu administracji kadr.
  • Wspieranie zespołu w kompleksowej obsłudze kadrowo-płacowej, w tym cudzoziemców.
  • Archiwizacja dokumentów.
  • Udział w bieżących projektach
Nasze wymagania
  • Dobrej znajomości języka angielskiego w mowie i piśmie (min. B1).
  • Wyższe wykształcenie, lub w trakcie studiów.
  • Znajomość pakietu MS Office (zwłaszcza MS Excel).
  • Doskonałej organizacji pracy.
  • Dokładności i skrupulatności.
  • Mile widziane doświadczenie w kadrach i/lub płacach.
To oferujemy
  • Stabilne warunki zatrudnienia – umowa o pracę.
  • Elastyczny czas pracy i możliwość pracy zdalnej.
  • Biuro w topowej lokalizacji: ścisłe centrum Warszawy.
  • Brak dress code’u.
  • Poszerzenie kompetencji, rozwój w ramach struktur firmy oraz dostęp do szkoleń.
  • Środowisko pracy, którego fundamentem jest różnorodność, otwarta komunikacja i satysfakcja ze swojej pracy.
  • Współpracę z kreatywnymi i zaangażowanymi ludźmi, którzy lubią to, co robią