kandydatów

Etat Specjalista w dziale it - sekcja infrastruktury it

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Mławie miejsce pracy: Mława

Powiatowy Urząd Pracy w Mławie
Specjalista w dziale it - sekcja infrastruktury it
Miejsce pracy: Mława
Numer: StPr/21/0793
OBOWIĄZKI:
- zapewnienie ciągłości działania infrastruktury IT- wsparcie użytkowników systemów informatycznych w codziennej pracy- instalacja i konfiguracja stacji roboczych- administracja urządzeniami, serwerami i aplikacjami używanymi w firmie- współpraca z drugą linią wsparcia i firmami zewnętrznymi w przypadku poważnych problemów- dbałość o wysoki poziom obsługi klienta w zakresie świadczonych usług- administrowanie siecią lokalną
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), informatyczne
Język: angielski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany

Wymagania inne:

- bardzo dobra znajomość systemu Windows 10 na poziomie administrowania stacją roboczą- dobra znajomości zagadnień związanych z konfiguracją i utrzymaniem sieci LAN/WAN oraz Wi-Fi- bardzo dobrej znajomości aplikacji biurowych, poczty elektronicznej, systemów antywirusowych, etc.- umiejętności analizowania problemów i znajdowania rozwiązań- wysoka kultura osobista- nastawienia na klienta i pracę w zespole

Miejsce pracy:

Mława

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 400 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Mławie