kandydatów

Etat Specjalista ds. Ogólnobudowlanych

Firma: Warszawski Uniwersytet Medyczny miejsce pracy: Warszawa

Warszawski Uniwersytet Medyczny

poszukuje Kandydata Kandydatki na stanowisko

Specjalisty ds. Ogólnobudowlanych

Nr ref.: ABP/1210-38/2021
Główne zadania:
  • sprawowanie bezpośredniego nadzoru nad wykonywaniem prac konserwacyjnych oraz bieżące rozliczanie kosztów,
  • opracowywanie rocznych i wieloletnich planów remontów oraz konserwacji obiektów Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego,
  • nadzór nad realizacją zadań remontowych, przygotowywanie kosztorysów inwestorskich, dokonywanie odbiorów i rozliczanie zadań remontowych,
  • zlecanie i nadzór nad okresowymi przeglądami obiektów budowlanych oraz prowadzenie centralnego rejestru zaleceń.
Wymagania kwalifikacyjne:
  • wykształcenie techniczne, minimum średnie,
  • staż pracy minimum 5 letni,
  • znajomość ustawy Prawo budowlane, ustawy Prawo Zamówień Publicznych oraz innych przepisów i norm w zakresie stanowiska pracy,
  • doświadczenie zawodowe związane z przygotowaniem, koordynacją i nadzorem prac konserwacyjnych oraz remontowych,
  • umiejętność kosztorysowania i posługiwania się programem do kosztorysowania (np. Norma),
  • zdolność do pracy na wysokości powyżej 3 metrów,
  • znajomość pakietu MS Office,
  • mile widziana znajomość programu AutoCAD / ZWCAD.
Oferujemy:
  • stabilne warunki zatrudnienia w ramach umowy o pracę na prestiżowej warszawskiej uczelni medycznej,
  • ruchomy czas pracy,
  • możliwość zdobywania doświadczenia zawodowego w środowisku akademickim,
  • dostęp do nowoczesnego centrum sportowo-rehabilitacyjnego,
  • dofinansowanie do wakacji oraz zajęć sportowo-rekreacyjnych dla Ciebie i Twoich dzieci,
  • systemy premiowe,
  • trzynastą pensję,
  • możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie,
  • inne świadczenia socjalne z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych.

Prosimy o zapoznanie się z zasadami rekrutacji, które są udostępnione na stronie internetowej: https://www.wum.edu.pl/sites/www.wum.edu.pl/files/dokumenty/regulaminy/zarzadzenie_rektora_112-2019_zalacznik.pdf

Kandydat składający ofertę, akceptuje warunki rekrutacji określone w w/wym. regulaminie.

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami, a nadesłanych dokumentów nie zwracamy.