kandydatów

Etat Monter instalacji fotowoltaicznych

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Sokołowie Podlaskim miejsce pracy: Sokołów Podlaski

Powiatowy Urząd Pracy w Sokołowie Podlaskim
Monter instalacji fotowoltaicznych
Miejsce pracy: Sokołów Podlaski
Numer: StPr/21/0477
OBOWIĄZKI:

Wykonanie montażu i uruchomienie instalacji fotowoltaicznych fachowo, sumiennie, zgodnie z najlepszą dostępną w branży wiedzą i zgodnie z obowiązującymi przepisami i normami, standardami wykonania oraz wytycznymi montażowymi przekazywanymi przez Kierownika ekipy: - montaż konstrukcji pod instalacje fotowoltaiczne, - montaż paneli PV według ustalonego projektu, - prowadzenia tras kablowych oraz uziomów, - montaż skrzynek zabezpieczających, - montaż falownika sieciowego zgodnie z zaleceniami producenta, - przyłączenia instalacji do sieci wewnętrznej obiektu w sposób zgodny z normami elektrycznymi oraz bezpieczeństwa, - wykonanie wszystkich pomiarów po stronie stałoprądowej i zmiennoprądowej - podłączenia falownika do sieci internetowej wraz z uruchomieniem monitoringu.

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze branżowe, brak
Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B
Uprawnienia: Zdolność pracy na wysokościach
Uprawnienia: uczciwość, kreatywność, operatywność
Uprawnienia: prawo jazdy kat B

Wymagania inne:

[Umiejętność 2] : umiejętność pracy w zespole i chęci do pracy [Umiejętność 1] : ogólna wiedza techniczna [Inne] : - doświadczenie w montażu instalacji fotowoltaicznych będzie dodatkowym atutem - sumienność i dokładność wykonywanej pracy - uprawnienia elektryczne SEP będą dodatkowym atutem - chęć współpracy - samodzielność - gotowość do wyjazdów służbowych i pracy w terenie

Miejsce pracy:

Sokołów Podlaski

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 3 500 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Sokołowie Podlaskim