kandydatów

Etat Manager Sprzedaży

Firma: Klient portalu Praca.pl miejsce pracy: Warszawa

Ogłoszenie numer: 5414210, z dnia 2021-08-19

Klient portalu Praca.pl

Naszym Klientem jest międzynarodowa firma ubezpieczeniowa wyróżniająca się jakością produktów oraz najwyższymi standardami obsługi Klientów. Firma może poszczycić się tytułami Super Etyczna Firma Roku, Firma Przyjazna Klientowi i Najlepszy Pracodawca. Tworząca zespół uznawanych na rynku specjalistów sprzedaży. (Najlepsi Ludzie, Najlepszy Produkt, Najlepszy Serwis)

Aktualnie poszukujemy osób na stanowisko:

Manager Sprzedaży

Miejsce pracy: mazowieckie / Warszawa

Opis stanowiska

APLIKUJ, JEŚLI:

  • masz mnóstwo energii, szybko nawiązujesz kontakty
  • masz doświadczenie w sprzedaży poparte sukcesami
  • lubisz budować relacje z klientami – słowem chcesz rozwijać biznes
  • chcesz się uczyć od najlepszych

Wymagania

  • wykształcenia wyższego, minimum licencjat
  • aktywność w postaci wielu spotkań klientami indywidualnymi i budowania długofalowych relacji
  • prawo jazdy kategorii B
  • otwartość na nową wiedzą

Oferujemy

  • pracę, która daje jasną strukturę działania i daje proste wskazówki i odniesieniu sukcesów
  • pracę w zespole, w którym będziesz mógł skoncentrować się na rozwoju i osiąganiu rezultatów,
  • wysokie wynagrodzenie podstawowe 6.000 do 10.000 zł + atrakcyjny system prowizyjny
  • doceniany na rynku system specjalistycznych szkoleń
  • współpracę z prestiżową firmą o najwyższych standardach etycznych
  • udział w międzynarodowych konferencjach
  • płaska struktura wewnętrzna i możliwość szybkiego awansu

PONADTO OTRZYMASZ:

  • prywatna opieka medyczna
  • prywatny plan emerytalny
  • ubezpieczenie grupowe opłacane przez firmę
  • możliwość samodzielnej organizacji pracy w elastycznym czasie
  • nagrody i bonusy finansowe