kandydatów

Etat Specjalista ds. Sanitarnych

Firma: Uniwersytet Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie miejsce pracy: Warszawa

Ogłoszenie numer: 5514209, z dnia 2021-09-02

 Uniwersytet Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie

poszukuje osoby na stanowisko:

Specjalista ds. Sanitarnych

Miejsce pracy: mazowieckie / Warszawa

Opis stanowiska

  • Nadzór i monitorowanie stanu technicznego nieruchomości w zakresie systemów sanitarnych: HVAC, gazowych, wod. – kan. wraz ze zintegrowaną automatyką,
  • Koordynowanie, kontrola prac konserwacyjnych oraz remontowych,
  • Sporządzanie i nadzorowanie harmonogramu przeglądów lub napraw instalacji,
  • Nadzorowanie pracy techników obiektu,
  • Przygotowywanie specyfikacji istotnych warunków zamówienia w zakresie merytorycznego opracowania przedmiotu zamówienia i warunków umowy dla realizacji zamówień publicznych na roboty budowlane, dostawy i usługi,
  • Przygotowanie, negocjowanie i kontrola realizacji umów na usługi w zakresie branży sanitarnej,
  • Przygotowanie oraz weryfikacja przedstawionych kosztorysów, rozwiązań projektowych i materiałowych,
  • Przygotowywanie zamówień na materiały wraz z ich specyfikacją,
  • Rozliczanie zużytych do konserwacji i serwisu materiałów i urządzeń,
  • Kontrolowania rozliczeń za media tj. wodę, ścieki, ciepło i gaz,
  • Dokonywanie odbiorów prac remontowo – konserwatorskich,
  • Prowadzenie dokumentacji technicznej nieruchomości w zakresie branży,
  • Sporządzanie raportów z funkcjonowania systemów sanitarnych w celu m.in. optymalizacji kosztów eksploatacji nieruchomości oraz zgodności z obowiązującymi przepisami.

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne (Inżynieria Środowiska),
  • Min. 2 lata doświadczenia w technicznej obsłudze instalacji i urządzeń sanitarnych budynków – mile widziane,
  • Znajomość prawa budowlanego i aktów powiązanych,
  • Znajomość przepisów prawa w zakresie udzielenia zamówień publicznych,
  • Komunikatywność, kreatywność i skuteczność w działaniu,
  • Dobra znajomość Pakietu MS Office (World, Excel),
  • Znajomość programu do kosztorysowania np. Norma oraz AutoCAD,
  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej, wysoka kultura osobista.

Oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • Miłą atmosferę pracy w zespole specjalistów,
  • Zdobycie wiedzy i umiejętności w zakresie technicznego utrzymania budynków i ich prawidłowej eksploatacji,
  • Możliwość rozwoju i szkoleń.

Wymagane dokumenty:

  • Życiorys zawodowy wraz ze zdjęciem, list motywacyjny,
  • Referencje mile widziane.