kandydatów

Etat Kontroler finansowy

Firma: BPO International miejsce pracy: Warszawa

Stanowisko:

Kontroler finansowy
Miejsce pracy: Warszawa
ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
  • rola partnera finansowego grupy kapitałowej działającej na rynku inwestycji w startupy technologiczne i projekty nieruchomościowe
  • odpowiedzialność za kontrolę sprawozdań finansowych holdingu
  • tworzenie narzędzi raportowych wspierających nadzór nad inwestycjami grupy
  • wsparcie top managementu grupy w decyzjach strategicznych i kluczowych projektach z zakresu finansów grupy (w tym restrukturyzacyjnych)
  • wsparcie spółek w wybranych projektach, np. budowie narzędzi wspierających rozliczenia czy pozyskiwaniu finansowania
  • współpraca z biurami księgowymi w Polsce i za granicą w zakresie rozbudowy raportowania finansowego grupy
  • raportowanie na potrzeby właścicieli, zarządów spółek oraz innych podmiotów
OCZEKIWANIA:
  • minimum 3 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • mile widziane doświadczenie w organizacji działającej na skalę międzynarodową
  • doświadczenie w tworzeniu narzędzi i budowie procesów kontroli finansowej
  • praktyczna znajomość zagadnień finansowych i kontrolingowych
  • mile widziana znajomość międzynarodowych standardów rachunkowości
  • wykształcenie wyższe (profil ekonomiczny lub pokrewny)
  • doskonała znajomość MS Excel,
  • znajomość SQL i baz danych
  • biegła znajomość j. angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację z partnerami zagranicznymi
  • wysoko rozwinięte umiejętności analityczne oraz strategicznego myślenia
  • zaangażowanie w pracę i odpowiedzialność za powierzone działania
  • wysoka kultura biznesowa
  • inicjatywa i nastawienie na szukanie rozwiązań
  • umiejętność pracy w dynamicznym środowisku
OFERUJEMY:
  • ambitną pracę w dynamicznej grupie spółek o międzynarodowej skali działalności
  • możliwość realizacji ciekawych projektów wspólnie z ludźmi, którzy kochają to co robią
  • możliwość realizacji własnych pomysłów biznesowych i realnego wpływu na podejmowane decyzje
  • ogromną możliwość rozwoju oraz know-how