kandydatów

Etat Brand Development Manager

Firma: Klient portalu Praca.pl miejsce pracy: Warszawa

Ogłoszenie numer: 5538836, z dnia 2021-09-06

Klient portalu Praca.pl

W związku z dynamicznym rozwojem, dystrybutor kosmetyków i akcesoriów kosmetycznych w Polsce, Europie i U.S.A.,  o ugruntowanej pozycji na rynku, poszukuje do pracy osób na stanowisko

Brand Development Manager

Miejsce pracy: mazowieckie / Warszawa

Opis stanowiska

  • analiza rynku pod kątem najnowszych trendów, działań konkurencji i potencjału biznesowego
  • analiza i ocena marek pod kątem opłacalności, atrakcyjności, konkurencyjności
  • tworzenie strategii marki, takich jak pozycjonowanie, planowanie i współdecydowanie o kanale dystrybucji
  • tworzenie nowych markowych produktów i inicjatyw sprzedażowych, marketingu i wizerunku z pozycjonowaniem w branży, budowaniem silnych relacji z klientami, opracowywaniem i realizowaniem cen i promocji dla klientów, a także analizowaniem trendów w wynikach sprzedaży i odpowiednim dostosowywaniem planów w celu realizacji celu sprzedażowego.
  • opracowywanie prognoz dla produktów markowych
  • tworzenie, współtworzenie i prezentowanie prezentacji sprzedażowych i współpraca z zespołami sprzedaży i marketingu, aby zapewnić spełnienie wymagań dotyczących produktu.
  • tworzenie markowego planu marketingowego; analiza rynku i konkurencji, aby wesprzeć Brand Managerów w ustaleniu nowej ceny produktu; współpracować z wielofunkcyjnym zespołem w celu zmniejszenia zapasów produktów gotowych oraz błędów i przeoczeń.

Wymagania

  • wykształcenie wyższe
  • wymagane jest również co najmniej 3-letnie doświadczenie w marketingu, a doświadczenie w sprzedaży i reklamie może być korzystne
  • znajomość języka angielskiego – bardzo dobra
  • znajomość branży kosmetycznej – bardzo dobra
  • umiejętność myślenia nieszablonowego
  • dobre umiejętności zarządzania projektami, rozwiązywania problemów, podejmowania decyzji oraz pracy pod presją

Oferujemy

  • umowę o pracę
  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • profesjonalne wdrożenia i wsparcie
  • podstawowe narzędzia do pracy
  • możliwość rozwoju i awansu