kandydatów

Etat Specjalista / Specjalistka ds. Fundraisingu Online

Firma: PKN Funduszu Narodów Zjednoczonych na Rzecz Dzieci - UNICEF miejsce pracy: Warszawa

Ogłoszenie numer: 5549874, z dnia 2021-09-07

PKN Funduszu Narodów Zjednoczonych na Rzecz Dzieci - UNICEF

UNICEF to organizacja humanitarna i rozwojowa działająca na rzecz dzieci. Od ratujących życie szczepień, przez budowę szkół, po natychmiastową pomoc w sytuacji klęski humanitarnej - UNICEF robi wszystko, aby dzieciom żyło się lepiej. Pracuje w małych wioskach i z rządami państw, bo uważa, że każde dziecko, niezależnie od miejsca urodzenia, koloru skóry czy religii, ma prawo do zdrowego i bezpiecznego dzieciństwa.

Specjalista / Specjalistka ds. Fundraisingu Online

Miejsce pracy: mazowieckie / Warszawa

Opis stanowiska

Obecnie do zespołu UNICEF Polska szukamy osoby odpowiedzialnej za:

  • działania marketingowe on-line i marketing e-commerce,
  • współtworzenie i realizację kampanii marketingowych,
  • samodzielne tworzenie wybranych materiałów,
  • kreowanie, realizację oraz optymalizację działań online,
  • współpracę z innymi zespołami w organizacji w ramach powierzonych zadań.

Wymagania

  • doświadczenie w prowadzeniu kampanii marketingowej online,
  • znajomość zasad i narzędzi marketingowych online,
  • zdolności analityczne,
  • dobra znajomość języka angielskiego.

Oferujemy

  • pracę w międzynarodowej organizacji humanitarnej i rozwojowej prowadzącej działania na całym świecie,
  • bycie częścią międzynarodowego środowiska, w tym udział w działaniach rozwojowych,
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w dziale Fundraisingu Indywidualnego,
  • prywatną opiekę medyczną.

Pozostałe oferty pracy w firmie PKN Funduszu Narodów Zjednoczonych na Rzecz Dzieci - UNICEF
Etat Specjalista ds. public relations w firmie: PKN Funduszu Narodów Zjednoczonych na Rzecz Dzieci - UNICEF miejsce pracy: Warszawa 15-06-2022
Etat Specjalista ds. social media w firmie: PKN Funduszu Narodów Zjednoczonych na Rzecz Dzieci - UNICEF miejsce pracy: Warszawa 15-06-2022
Etat Specjalista ds. Relacji z Darczyńcami w firmie: PKN Funduszu Narodów Zjednoczonych na Rzecz Dzieci - UNICEF miejsce pracy: Warszawa 09-02-2022
Etat Koordynator ds. współpracy z biznesem w firmie: PKN Funduszu Narodów Zjednoczonych na Rzecz Dzieci - UNICEF miejsce pracy: Warszawa 03-02-2022
Etat Kontroler Finansowy w firmie: PKN Funduszu Narodów Zjednoczonych na Rzecz Dzieci - UNICEF miejsce pracy: Warszawa 01-02-2022

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 08-09-2021
Wyświetleń: 140