kandydatów

Etat Elektromonter

Firma: ELWOJ miejsce pracy: Warszawa

Ogłoszenie numer: 5577129, z dnia 2021-09-12

Firma elektroinstalacyjna z Warszawy działająca od 1990r. zatrudni elektromonterów.

Wykonujemy remonty kapitalne instalacji elektrycznych w budynkach zamieszkałych, Wspólnotach, Spółdzielniach Mieszkaniowych, budynkach administracji publicznej raz gminnych, biurowcach, i innych.

Elektromonter

Miejsce pracy: mazowieckie / Warszawa

Opis stanowiska

  • praca bez delegacji, od poniedziałku do piątku
  • stawka netto od 21,- zł

Wymagania

  • posiadanie wykształcenia branżowego elektrycznego, ZSZ lub technikum
  • prawo jazdy kat B
  • świadectwo kwalifikacyjne Gr 1 E do 1kV

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w młodym i zgranym zespole
  • zdobycie cennego doświadczenia oraz możliwość podwyższania kwalifikacji zawodowych
  • profesjonalne narzędzia, wyposażenie BHP, woda mineralna, kawa, herbata, itp.