kandydatów

Etat Administrator budynku

Firma: BPO International miejsce pracy: Warszawa

Stanowisko:

Administrator budynku
Miejsce pracy: Warszawa
Zakres obowiązków
  • Sprawowanie nadzoru nad prawidłowym funkcjonowaniem obiektów.
  • Koordynacja pracy podmiotów zewnętrznych związanych z działaniem Spółki (ochrona, utrzymanie czystości, utrzymanie techniczne, zaopatrzenie w energię, ciepło, wodę, łączność).
  • Współpraca z najemcami i koordynacja prac w zakresie najmu powierzchni.
  • Rozliczanie mediów.
  • Przygotowywanie danych do faktur za najem oraz refaktur mediów.
  • Rejestracja kosztów Spółki w oparciu o istniejącą strukturę.
  • Współudział w tworzeniu budżetu.
  • Planowanie wydatków związanych z działaniem Spółki oraz napraw/remontów i inwestycji w oparciu o budżet.
  • Tworzenie procedur związanych z usuwaniem usterek, ich wdrażanie oraz nadzór nad ich realizacją.
  • Dbałość o właściwy wygląd obiektów oraz terenów przyległych.
  • Współpraca z Zarządem Spółki w zakresie wypracowywania standardów działań, obiegu informacji i sprawozdawczości.
Oczekiwania:
  • Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: zarządzanie, nieruchomości, ekonomia, kierunki techniczne).
  • Min. 3-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku, w tym doświadczenie w skutecznym zarządzaniu kosztami eksploatacji nieruchomości.
  • Wysoko rozwinięte umiejętności analityczne.
  • Doskonała znajomość pakietu MS Office, w tym MS Excel
  • Zdolności interpersonalne.
  • Umiejętność zarządzania lokalną siecią informatyczną (serwer plików, sieć teletechniczna, urządzenia peryferyjne).
  • Dobra organizacja pracy własnej i rzetelność w wykonywaniu powierzonych zdań.
  • Mile widziana umiejętność pracy z programami graficznymi CAD (pliki .dwg).
Oferujemy:
  • Możliwość realizacji własnych pomysłów biznesowych i realnego wpływu na podejmowane decyzje.
  • Stabilną współpracę w oparciu o umowę b2b.
  • Elastyczne godziny współpracy.