kandydatów

Etat Kierownik Techniczny Serwisu

Firma: Probon Serwis miejsce pracy: Tarczyn

Ogłoszenie numer: 5624352, z dnia 2021-09-17

Kierownik Techniczny Serwisu

Miejsce pracy: mazowieckie / Tarczyn

Opis stanowiska

  • Doradztwo techniczne w zakresie chłodnictwa, wentylacji i klimatyzacji
  • Zarządzanie zespołem serwisantów
  • Organizacja pracy zespołu i wyznaczenie priorytetów
  • Rozwijanie relacji z klientami firmy i wsparcie w rozwiązywaniu problemów

Wymagania

  • Ukończone studia techniczne wyższe
  • Doświadczenie: 3 letnie w pracy na podobnym stanowisku
  • Wiedza z zakresu chłodnictwa, klimatyzacji, wentylacji, ogrzewania, elektryki, automatyki
  • Doświadczenie i umiejętności managerskie w zakresie zarządzania zespołem
  • Elastyczność i umiejętność pracy w zespole
  • Prawo jazdy kat. B oraz umiejętność prowadzenia samochodu
  • Odpowiedzialność, rzetelność i zaangażowanie w realizację powierzonych zadań
  • Dyspozycyjność (gotowość do wyjazdów na terenie Polski)

Oferujemy

  • Narzędzia niezbędne do wykonywania pracy
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bądź umowę o współpracy z osobami prowadzącymi działalność gospodarczą
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanej wiedzy i doświadczenia
  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji w branży chłodnictwa przemysłowego