kandydatów

Etat Rzemieślnik

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Mińsku Mazowieckim miejsce pracy: Mińsk Mazowiecki

Powiatowy Urząd Pracy w Mińsku Mazowieckim
Rzemieślnik
Miejsce pracy: Mińsk Mazowiecki
Numer: StPr/21/1054
OBOWIĄZKI:
Utrzymanie pełnej sprawności urządzeń, sprzętu i materiałów znajdujących się na terenie Zespołu, bieżące przeglądy, konserwacje i naprawy urządzeń i sprzętu stanowiącego własność Zespołu, naprawy i konserwacje przedmiotów i urządzeń należących do terenu przyległego do budynku, zgłaszanie zagrożeń bezpiecznego użytkowania urządzeń, sprzętu, elementów budynku, wykonywanie drobnych prac remontowych, wykonywanie prac porządkowo- gospodarczych w budynku i na terenie Zespołu.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak

Wymagania inne:

Diagnozowanie zaistniałych awarii, wymagane świadectwo kwalifikacji uprawniające do zajmowania się eksploatacją urządzeń instalacji i sieci na stanowisku eksploatacji dozoru (dla urządzeń o napięciu do 1 KV), niekaralność za umyślne przestępstwa ścigane z oskarżenia publicznego lub umyślne przestępstwo skarbowe, nieposzlakowana opinia.

Miejsce pracy:

Mińsk Mazowiecki

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

od 700 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Mińsku Mazowieckim