kandydatów

Etat Koordynator techniczny (Serwis mobilny)

Firma: VINCI Facilities Polska Sp. z o.o. miejsce pracy: Warszawa

Od ponad 10 lat zajmujemy się obsługą techniczną nieruchomości. Dbamy o stan techniczny budynków przez realizację harmonogramu przeglądów okresowych instalacji i urządzeń oraz naprawiamy awarie i usterki zgłoszone przez użytkowników nieruchomości. Jesteśmy solidną firmą, która dzięki systematycznemu powiększaniu portfolio może zagwarantować pracownikom stabilne warunki zatrudnienia, rozwój umiejętności technicznych i kompetencji miękkich.

Aktualnie poszukujemy do naszego zespołu osoby, która ma doświadczenie w obsłudze technicznej nieruchomości i chciałaby rozwijać swoje umiejętności w zakresie koordynacji prac realizowanych w ramach serwisu mobilnego.

Koordynator techniczny (Serwis mobilny)
Miejsce pracy: Warszawa
Nr ref.: KT/09/2021
Co oferujemy?
  • Zróżnicowane zadania i dynamiczne środowisko pracy – obsługiwane przez nas budynki „żyją własnym życiem”, ale im dłużej je znasz i lepiej o nie dbasz, tym mniej niespodzianek sprawiają
  • Możliwość poznania specyfiki różnych rodzajów nieruchomości
  • Stabilne warunki zatrudnienia (zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub w innej formie, jeśli Ci na tym zależy), pakiet medyczny, ubezpieczenie NNW, możliwość udziału w akcjonariacie pracowniczym
  • Profesjonalne narzędzia pracy
  • Rozwój umiejętności technicznych i kompetencji miękkich (m.in. komunikacja, współpraca w zespole, praca z trudnym klientem) przez szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne
  • Wsparcie zespołu i przełożonego we wdrożeniu
Twoje zadania:
  • Tworzenie harmonogramów, nadzorowanie i wykonywanie inspekcji, przeglądów okresowych, konserwacji oraz napraw urządzeń i instalacji budynkowych;
  • Planowanie i koordynacja pracy serwisu mobilnego;
  • Prowadzenie dokumentacji technicznej w obsługiwanych obiektach;
  • Sporządzanie ofert na prace dodatkowe;
  • Nadzór nad pracą podwykonawców, kontrola jakości świadczonych usług;
  • Udział w procesach optymalizacyjnych;
  • Wsparcie techniczne i operacyjne Klientów i Kierowników Technicznych Obiektów
Co jest dla nas ważne przy wyborze kandydata?
  • Wyższe wykształcenie techniczne o profilu Elektryk / Energetyk (lub w trakcie studiów)
  • Doświadczenie w koordynacji pracy serwisu technicznego w budynkach komercyjnych (biura, magazyny, centra handlowe)
  • Doświadczenie w tworzeniu i realizacji harmonogramu przeglądów okresowych oraz w prowadzeniu dokumentacji technicznej nieruchomości
  • Aktualne uprawnienia energetyczne eksploatacyjne (SEP gr. 1 E pow. 1 kV) i doświadczenie w prowadzeniu lub koordynacji przeglądów SN
  • Umiejętność obsługi komputera i programów MS Office na poziomie średnio-zaawansowanym
  • Mile widziana dobra znajomość języka angielskiego
  • Efektywna komunikacja z przełożonym, współpracownikami, podwykonawcami i klientami
  • Otwartość, kreatywność, proaktywność i chęć rozwoju
  • Odpowiedzialność za powierzone zadania i rzetelne podejście do ich realizacji
  • Dbanie o kwestie BHP w codziennej pracy
Jeżeli wyraża Pan/Pani zgodę na wzięcie udziału w przyszłych procesach rekrutacyjnych prowadzonych przez VINCI Facilities Polska Sp. z o.o. prosimy o zamieszczenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przekazanych przeze mnie danych osobowych oraz innych informacji zawartych w załączonych dokumentach, w celach obecnych, jak i przyszłych procesów rekrutacyjnych”.

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi osobami.