kandydatów

Etat Junior SEM Specialist

Firma: Performance Labs Sp z o.o. miejsce pracy: Warszawa

Performance Labs to dynamicznie rozwijająca się agencja marketingowa świadcząca usługi z szeroko pojętego marketingu interaktywnego, specjalizująca się w działaniach zorientowanych na efekty sprzedażowe. W naszej agencji kładziemy mocny nacisk na rozwój pracowników oferując ciągły, kompleksowy program szkoleniowy. Pracujemy dla uznanych marek polskich i międzynarodowych, oferując usługi na najwyższym światowym poziomie.

Junior SEM Specialist
Miejsce pracy: Warszawa
Zadania:
  • Koordynacja kampanii PPC / PPV na kontach GoogleAds we współpracy z klientami
  • Koordynacja projektów mediowych w w/w zakresie
  • Przygotowywanie analiz i raportów optymalizacyjnych w prowadzonych projektach
  • Przygotowanie podsumowań, formułowanie wniosków oraz rekomendacje zmian i wdrożeń w projektach
Wymagania:
  • Mile widziane doświadczenie w zakresie prowadzenia kampanii na kontach Google Ads.
  • Praktyczna znajomość narzędzi Google Adwords oraz Google Analytics
  • Swoboda w posługiwaniu się oprogramowaniem MS Excel, MS PowerPoint
  • Zaangażowanie w prowadzone projekty
  • Motywacja do rozwoju zawodowego
  • Umiejętność organizacji własnego czasu pracy
  • Twórcze i elastyczne podejście do rozwiązywanych problemów
  • Znajomość i obsługa systemów CMS jak Wordpress będzie dodatkowym atutem
  • Znajomość HTML, CSS lub Javascript w stopniu podstawowym będzie dodatkowym atutem
  • Chęć do ciągłego rozwoju
Dodatkowym atutem pozwalającym na szybszy rozwój będzie:
  • Znajomość Google Tag Managera
  • Znajomość języków HTML / CSS / JavaScript
  • Znajomość zagadnień i trendów marketingu internetowego
  • Umiejętność pracy w zorganizowanym zespole złożonym ze specjalistów
  • Znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
Oferujemy:
  • Praca stacjonarna lub hybrydowa w Warszawie (PGE Stadion Narodowy)
  • Szkolenia z zakresu marketingu interaktywnego, narzędzi internetowych, tajników prowadzenia działań marketingowych w internecie i poza nim
  • Pracę w stabilnej i dynamicznie rozwijającej się firmie, wśród młodych zaangażowanych osób
  • Pracę przy realizacji wielu ciekawych projektów marketingowych dla uznanych marek na rynku polskim i międzynarodowym
  • Swobodną atmosferę i przyjacielskie relacje w codziennej pracy zespołowej
  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do zdobytego doświadczenia (B2B)
  • Opieka medyczna oraz system Multisport
  • Dostęp do szerokiego wachlarza szkoleń