kandydatów

Etat Asystent / Asystentka ds. Marketingu

Firma: SPORT4U Andrzej Zieliński miejsce pracy: Warszawa

Ogłoszenie numer: 5643894, z dnia 2021-09-22

SPORT4U
Agencja Reklamowa działająca na rynku od kilkunastu lat, specjalizująca się w realizacji kampani Ambientowych,
poszukuje dynamicznej i pomysłowej osoby na stanowisko Asystenta/-ki działu Marketingu.
Jeżeli jesteś otwarty/a na różnego rodzaju zadania związane z organizacją kampanii reklamowych, nie masz trudności
w nawiązywaniu nowych kontaktów i szybko uczysz się nowych rzeczy - aplikuj do nas.
Asystent/-ka ds. Marketingu
Miejsce pracy: Warszawa

Asystent / Asystentka ds. Marketingu

Miejsce pracy: mazowieckie / Warszawa

Opis stanowiska

  • Udział w przygotowywaniu ofert dla Klientów,
  • Aktywny udział przy realizacji Kampanii,
  • Przygotowywanie raportów zdjęciowych,
  • Pozyskiwanie nowych powierzchni reklamowych, negocjowanie warunków najmu,
  • Utrzymanie stałej, dobrej współpracy z dostawcami mediów,
  • Obsługa biura,
  • Współpraca z biurem księgowym,
  • Nadzór oraz organizacja dokumentów firmowych.

Wymagania

  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office
  • Umiejętność praktycznej obsługi programu Adobe Photoshop - tworzenie wizualizacji nośników reklamowych
  • będzie dodatkowym atutem,
  • Odpowiedzialność, samodzielność oraz dobra organizacja pracy,
  • Umiejętność pracy pod presją czasu,
  • Wysoka kultura osobista,
  • Zainteresowanie branżą reklamową,
  • Doświadczenie w pracy w mediach będzie dodatkowym atutem.
  • Dyspozycyjność na pełen etat

Oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na pełen etat (po 3 miesięcznym okresie próbnym),
  • Rozwój w zakresie reklamowym,
  • Możliwość zdobycia ciekawego doświadczenia zawodowego,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie.