kandydatów

Etat Programista PHP

Firma: Uniwersytet Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie miejsce pracy: Warszawa

Ogłoszenie numer: 5663502, z dnia 2021-09-23

Uniwersytet Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie

Centrum Systemów Informatycznych

ogłasza konkurs na stanowisko:

Programista PHP

Miejsce pracy: mazowieckie / Warszawa

Opis stanowiska

  • tworzenie i rozwój ogólnouczelnianych systemów informatycznych
  • udział w planowaniu kierunków rozwoju, modernizacji systemów UKSW
  • pilotowanie wdrożeń aplikacji firm zewnętrznych
  • administracja serwerami bazodanowymi (MySQL, Postgresql)
  • administracja serwerami aplikacji
  • wsparcie użytkowników
  • przygotowywanie dokumentacji technicznej

Wymagania

  • bardzo dobra znajomość języka PHP(co najmniej 5.6, preferowany 7)
  • bardzo dobra znajomość programowania obiektowego (OOP)
  • bardzo dobra znajomość przynajmniej jednego frameworka PHP (preferowany Laravel 5/6)
  • bardzo dobra znajomość technologii frontendowych (HTML5, CSS3, JavaScript)
  • praktyczna znajomość technologii REST
  • bardzo dobra znajomość baz danych MySQL, PostgreSQL, MongoDB
  • dobra znajomość języka SQL
  • praktyczna znajomość GIT
  • bardzo dobra znajomość Linuxa od strony zarządzania aplikacjami WWW - tomcat, apache/nginx
  • umiejętność stosowania praktyk w zakresie bezpieczeństwa aplikacji
  • praktyczna znajomość języka angielskiego

Mile widziane:

  • znajomość języka Java
  • dobra znajomość języka Python

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • możliwość budowania doświadczeń w dużej organizacji
  • fundusz socjalny, trzynastą pensję
  • elastyczne godziny pracy i częściowo pracę zdalną