Etat Technik zespołu dochodzeniowo-śledczego wydziału kryminalnego

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Sokołowie Podlaskim miejsce pracy: Sokołów Podlaski

Powiatowy Urząd Pracy w Sokołowie Podlaskim
Technik zespołu dochodzeniowo-śledczego wydziału kryminalnego
Miejsce pracy: Sokołów Podlaski
Numer: StPr/21/0572
OBOWIĄZKI:
-wykonywanie zadań depozytariusza związanych z ewidencją, przyjmowaniem, przechowywaniem, przekazywaniem dowodów rzeczowych,-zwracanie dowodów rzeczowych, mienia tymczasowo zajętego zgodnie z obowiązującymi przepisami i rozstrzygnięciami,-wprowadzanie danych rejestrujących w postepowaniach przygotowawczych i innych do systemów informatycznych, zgodnie z nadanymi uprawnieniami,-przechowywanie akt głównych postępowań przygotowawczych i ich archiwizacja,-inne czynności kancelaryjno-manipulacyjne.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie branżowe, brak
Wykształcenie: średnie zawodowe 4-letnie, brak
Wykształcenie: średnie zawodowe, brak
Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
Uprawnienia: umiejętność pracy w zespole i organizacji
Uprawnienia: Obsługa komputera
Uprawnienia: obsługa urządzeń biurowych

Wymagania inne:

min 1 rok stażu w pracy biurowej, znajomość Ustawy o Policji (Dz. U z 2020r. poz 360 z późn. zm), zarządzenia nr 4 Komendanta Głównego Policji z dnia 09.02.2017 r. w sprawie niektórych form organizacji i ewidencji czynności dochodzeniowo-śledczych Policji oraz przechowywania przez Policję dowodów rzeczowych uzyskanych w postępowaniu karnym (Dz. Urz. z 2017 r. poz. 9). Ustawy o Służbie Cywilnej ( Dz. U z 2008 r. poz 1505 z późn. zm) Kodeksu Pracy (Dz. U z 2020 r. poz 1320 z późn. zm) Kodeksu Postępowania Administracyjnego (Dz. U z 2020 r. poz 256 z późn zm.)

Miejsce pracy:

Sokołów Podlaski

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Sokołowie Podlaskim