Etat Specjalista / Specjalistka ds. mediów społecznościowych

Firma: MUZEUM WARSZAWY miejsce pracy: Warszawa

Muzeum Warszawy ogłasza nabór na stanowisko:

Specjalista / Specjalistka ds. mediów społecznościowych

Dział: Zespół Komunikacji

Miejsce pracy: Warszawa

Nr Ref.: SMS_DZKO/2021

Jeśli social media nie mają dla Ciebie tajemnic, biegle znasz najnowsze trendy i narzędzia, a zarazem interesujesz się światem kultury, to szukamy właśnie Ciebie!

Zakres obowiązków:
  • tworzeniu i redagowaniu tekstów informacyjnych i promocyjnych, które zamieścimy na Facebooku, Instagramie i naszej stronie
  • administrowaniu kont muzeum na Facebooku i Instagramie
  • tworzeniu i realizacji kampanii promocyjnych w Internecie i mediach społecznościowych przy użyciu Business Facebook Managera oraz zarządzaniu budżetem promocyjnym
  • nawiązywaniu współpracy z blogerami, mediami i przedstawicielami opiniotwórczych środowisk w Internecie
  • monitorowaniu bieżących trendów w Internecie i mediach społecznościowych oraz rekomendowaniu działań
  • monitorowaniu oraz raportowaniu aktywności muzeum prowadzonej w Internecie w ujęciu ilościowym i jakościowym
  • współpracy z graficzkami Muzeum Warszawy w przygotowaniu materiałów do mediów społecznościowych
  • tworzeniu newsletterów i zarządzaniu bazą kontaktów
  • dbaniu o spójność przekazu ze strategią Muzeum i strategią komunikacji
  • zadaniach administracyjnych związanych z rozliczeniem budżetu w Twoim polu działania
Nasze wymagania niezbędne:
  • masz wykształcenie wyższe
  • minimum 1 rok stażu pracy
  • znasz i płynnie działasz w MS Office, Facebook Business Manager, Facebook, Instagram, YouTube
  • bez stresu rozmawiasz i piszesz po angielsku
  • masz pełną zdolność do czynności prawnych oraz korzystanie z pełni praw publicznych
Ucieszymy się jeśli:
  • kształciłeś/kształciłaś się na kierunkach humanistycznych lub w marketingu
  • umiesz pisać teksty
  • znasz zasady pisowni oraz trendów w mediach społecznościowych
  • jesteś kreatywny/kreatywna
  • nie boisz się wielozadaniowości, umiesz pracować presją czasu, i jesteś rzetelny/rzetelna
Co oferujemy:
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • przyjazne środowisko pracy w sercu Starego Miasta
  • możliwość rozwoju zawodowego
Na aplikacji prosimy o dopisanie klauzuli:„Potwierdzam prawdziwość powyższych danych i zgadzam się na przetwarzanie i administrowanie moimi danymi, które podałem/łam do wiadomości i celów rekrutacji pracowników. Podanie danych jest dobrowolne. Jednocześnie wyrażam zgodę na podejmowanie czynności mających na celu weryfikację prawdziwości przekazanych przeze mnie dokumentów i informacji w nich zawartych.”