Etat Specjalista ds. Administracyjno-Biurowych Obsługi Nieruchomości

Firma: Proper Estate sp. z o.o. s.k. miejsce pracy: Warszawa

Ogłoszenie numer: 5688528, z dnia 2021-09-27

Proper Estate sp. z o.o. s.k.

Specjalista ds. Administracyjno-Biurowych Obsługi Nieruchomości

Miejsce pracy: mazowieckie / Warszawa

Opis stanowiska

  • kontakt i nadzór branżystów obsługujących nieruchomość w zakresie hydrauliki, ogrzewania, elektryki, wentylacji, klimatyzacji, teleinformatyki, ochrony, sprzątania itp.
  • przygotowanie dokumentacji przetargowej na wykonanie prac usługowych
  • bieżąca aktualizacja i archiwizacja dokumentacji obiektu
  • bieżąca korespondencja z gestorami mediów i lokalną administracją
  • dbanie o wykonanie bieżących przeglądów, remontów i jakości wykonanych prac
  • monitorowanie cen na usługi
  • wynajem powierzchni, pozyskiwanie i obsługa najemców
  • fakturowanie najemców zgodnie z obowiązującymi przepisami podatkowymi i rachunkowymi
  • przygotowanie dokumentacji dla księgowości
  • prowadzenie działań windykacyjnych i kontrolnych zgodnie z ustalonymi procedurami
  • inne czynności związane z bieżącą obsługą nieruchomości

Wymagania

  • wykształcenie minimum średnie
  • umiejętność czytania dokumentacji projektowej i technicznej nieruchomości
  • co najmniej podstawowa znajomość j. angielskiego
  • umiejętność pracy samodzielnej i pracy w zespole

Oferujemy

  • Wymiar czasu pracy: cały etat

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 27-09-2021
Wyświetleń: 149