kandydatów

Etat Kurier Kierowca Dostawca

Firma: Klient portalu Praca.pl miejsce pracy: Warszawa

Ogłoszenie numer: 5668176, z dnia 2021-09-28

Klient portalu Praca.pl

Firma transportowa z wieloletnim doświadczeniem na rynku zatrudni osoby chcące podjąć prace w charakterze kuriera.

Kurier Kierowca Dostawca

Miejsce pracy: mazowieckie / Warszawa

Opis stanowiska

Praca polega no doręczaniu przesyłek kurierskich i realizacji odbiorór paczek od naszych klientów w danym obrębie miasta.

Wymagania

  • Prawo jazdy kat B
  • Zaświadczenie o niekaralności
  • Zaangażowania w powierzone mu zadania
  • Od pracowników z poza granic Polski wymagamy mowy i pisowni w języku Polskim w stopniu podstawowym.

Oferujemy

W ramach współpracy firma zapewnia :

  • Stałe zatrudnienie
  • Umowę zlecenie- możliwość umowy o pracę
  • Wynagrodzenie miesięczne od 3600-4000 zł. netto
  • Płatny okres szkolenia
  • Ubranie robocze-firmowe