kandydatów

Etat Starszy Specjalista ds. kadr

Firma: Szkoła Podstawowa nr 238 im. Christo Botewa w Warszawie miejsce pracy: Warszawa

Ogłoszenie numer: 5700366, z dnia 2021-09-29

Starszy Specjalista ds. kadr

Miejsce pracy: mazowieckie / Warszawa

Opis stanowiska

  • Prowadzenie teczek akt osobowych,
  • Sporządzanie dokumentacji pracowniczej (umowy o pracę, porozumienia zmieniające, rozwiązania umów o pracę, świadectwa pracy, zaświadczenia pracownicze),
  • Kompleksowa obsługa programu kadrowego,
  • Wprowadzanie danych do SIO,
  • Przygotowywanie i nadzorowanie dokumentacji pracowniczej: wynagrodzenia pracowników, staże pracy, jubileusze,
  • Sporządzanie list obecności i prowadzenie ewidencji czasu pracy,
  • Prowadzenie kartoteki zwolnień lekarskich, urlopów i innych nieobecności,
  • Prowadzenie rejestru druków ścisłego zarachowania w zakresie administracyjnym: legitymacje ubezpieczeniowe, ZUS pracowników i ich rodzin, legitymacje pracownicze (służbowe),
  • Opracowywanie dokumentacji RODO
  • Prowadzenie dokumentacji ZUS, ZUA, ZWUA, Rp-7, itp.,
  • Opracowywanie sprawozdań GUS, SIO.
  • Obsługa PPK

Wymagania

  • Doświadczenie pracy na podobnym stanowisku (mile widziana praca w placówce oświatowej),
  • Znajomość przepisów prawa pracy, ubezpieczeń społecznych,
  • Dobra znajomość pakietu MS Office,
  • Dokładność, staranność
  • Odpowiedzialność i samodzielność w realizacji zadań.

Oferujemy

  • Umowę o pracę na zastępstwo na okres 1,5 - 2 lata.
  • Wynagrodzenie zasadnicze, premię regulaminową i dodatek za wysługę lat,
  • Niezbędne narzędzia do pracy,
  • Możliwość rozwoju zawodowego i samodzielną pracę.

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 29-09-2021
Wyświetleń: 122